9 300 000 Kč

Číslo položky: 11379
Poslední dražitel: 12203

Molitor Otto (1889 - ?)

Odpočinek po práci
olej na kartonu, 51 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 10039
Poslední dražitel: 11017

Slavíček Jan (1900 - 1970)

akvarel na papíře, 30 x 44, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11555
Poslední dražitel: 11140

Soušek V.

Úlovek
olej na plátně, 59 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UP, datováno 1931, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11375
Poslední dražitel: 12071

Alpská krajina s řekou
olej na plátně, 23 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11442
Poslední dražitel: 11483

Schauer Karel

Zima v mlze
olej na plátně, 57 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11380
Poslední dražitel: 12092

Tání na Českomoravské vysočině
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11450
Poslední dražitel: 11873

Mukařovský Josef (1851 - 1921)

Sedící žena
kombinovaná technika, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1921, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Plzni, převzetí obrazu Plzeň nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11377
Poslední dražitel: 11826

olej na překližce, 28 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11411
Poslední dražitel: 9947

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Selka Hozačka
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11428
Poslední dražitel: 9961

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

olej na kartonu, 25 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 17 300 Kč
Příhoz: 500 Kč