9 300 000 Kč

Číslo položky: 11253
Poslední dražitel: 10903

Hommage a Lucas
barevná litografie, 37, 5 x 48, 5 cm, 19/80, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11365
Poslední dražitel: 10343

olej na kartonu, 33, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11190
Poslední dražitel: 12015

Zimní vesnice
olej na plátně, 59 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11263
Poslední dražitel: 11125

olej na kartonu, 48 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11347
Poslední dražitel: 10330

Pohled na Karlův most v zimě
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11176
Poslední dražitel: 12060

Komínek Rudolf (1885 - ?)

olej na kartonu, 48 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11239
Poslední dražitel: 10465

Kohout Alois (1891 - 1977)

olej na plátně, 60 x 74, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11250
Poslední dražitel: 10914

Indiáni na kánoi
perokresba, 20 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11257
Poslední dražitel: 12267

Dáma
barevná litografie, 47 x 28 cm, 1/50, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11258
Poslední dražitel: 9809

Vrány
lept, 49 x 27 cm, 46/63, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:15:00