9 300 000 Kč

Číslo položky: 11357
Poslední dražitel: 12324

Nečitelně signováno

Povoz na trhu
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11081
Poslední dražitel: 11900

Staněk Stanislav (1927 - 2011)

Madona s kyticí
olej na plátně, 55, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11080
Poslední dražitel: 10130

Nečitelně signováno

Jarní krajina s chalupou
olej na kartonu, 29 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11079
Poslední dražitel: 11992

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Čertovka
černobílá litografie, VP 29 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, 25/80, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11097
Poslední dražitel: 12134

Koch Samuel

Koťata
olej na dřevě, 18 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11327
Poslední dražitel: 11785

Nečitelně signováno

Žena s dřevem
olej na kartonu, 60 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1998, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11333
Poslední dražitel: 12312

Nečitelně signováno (Nahodil?)

Chaloupky
olej na kartonu, 39 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 11084
Poslední dražitel: 9078

Dytrychová

Poupě
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11072
Poslední dražitel: 9083

Martan van der Loo (1880 - 1920)

Tání
lept, 50 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11314
Poslední dražitel: 12301

Pokorný J.

Moravská Vysočina
olej na plátně, 37, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč