9 300 000 Kč

Číslo položky: 11501
Poslední dražitel: 11909

Malý Jan (1898 - 1954)

Cestou z pole
kombinovaná technika, 30 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11101
Poslední dražitel: 10152

Eichhorn

Město na ostrově
olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11066
Poslední dražitel: 11604

Krajina I.
olej na dřevě, 25 x 35 cm rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11067
Poslední dražitel: 12122

Krajina II.
olej na dřevě, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11075
Poslední dražitel: 11768

Podešva František (1893 - 1979)

Matka s dítětem
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11457
Poslední dražitel: 12398

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Z Tábora
olej na sololitu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11095
Poslední dražitel: 10570

Nečitelně signováno

Stařec s tabákem
olej na plátně, 35 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, krakeláž, signováno LH, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11054
Poslední dražitel: 9208

Matoušek Ota (1890 - 1977)

Večerní krajina
kombinovaná technika, 48 x 79 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1951, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11364
Poslední dražitel: 12329

Vykydal Jan

Mniši
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11096
Poslední dražitel: 10571

Nečitelně signováno

Stařec s dýmkou
olej na plátně, 35 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno PH, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:20:00