Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 11436
Poslední dražitel: 10395

Nečitelně signováno

Břízy u řeky
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11391
Poslední dražitel: 10360

Čenčík

Otepi slámy
olej na kartonu, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11405
Poslední dražitel: 11014

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11396
Poslední dražitel: 11834

Nesignováno

Došková chalupa
olej na kartonu, 28 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 11429
Poslední dražitel: 11717

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Z Karlova mostu
olej na překližce, 33 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11395
Poslední dražitel: 10365

Kalhous

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 33 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11348
Poslední dražitel: 11924

Nesignováno (Macoun Gustav)

Motiv z Českého Krumlova
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  22:10:00
Číslo položky: 11437
Poslední dražitel: 10395

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Plzni, převzetí obrazu Plzeň nebo Praha
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  22:05:00
Číslo položky: 11441
Poslední dražitel: 9842

Horní Dubenky
olej na plátně, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11589
Poslední dražitel: 11805

Dívka s šátkem
kombinovaná technika na lepence, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do aukce Září 2020.