Zahrada olej na kartonu, 43 x 31 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Nessebarský most kombinovaná technika na papíře, VP 39 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha