Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 11192
Poslední dražitel: 10222

Ptáček Josef (1891 - ?)

Horské jezero
olej na kartonu, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 10384
Poslední dražitel: 10260

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Usedlost Fialka
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11268
Poslední dražitel: 11743

Krejčí Jiří (1899 - 1977)

olej na sololitu, 40, 5 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11269
Poslední dražitel: 11826

Stehlík

olej na plátně, 51 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11481
Poslední dražitel: 12292

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

Luční kvítí ve váze
olej na plátně, 99, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11188
Poslední dražitel: 12211

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Senoseč
obraz olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11224
Poslední dražitel: 12232

Havel Vladimír (1904-?)

Máchovo jezero
olej na plátně, 50 x 80 cm, rámováno, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1946, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11225
Poslední dražitel: 11712

Hořánek

Z Bubenče
olej na plátně, 54 x 100, 5 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11266
Poslední dražitel: 12124

Dům českých Bratří
barevný lept, 31, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2003
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11267
Poslední dražitel: 11742

Krejčí Jiří (1899 - 1977)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 45 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1958
Příhoz: 100 Kč

do aukce Září 2020.