9 300 000 Kč

Číslo položky: 11168
Poslední dražitel: 11674

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11006
Poslední dražitel: 11557

Zasněžené Hradčany
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11173
Poslední dražitel: 10887

Zimní chalupy
olej na kartonu, 18 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11279
Poslední dražitel: 11908

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

tužka na papíře, 18 x 13 cm, rámováno, pozůstalost Toyen, vydraženo 1982 v aukční síni Vapler Paris, publikováno v katalogu Vapler
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11293
Poslední dražitel: 12278

Nečitelně signováno (T. Heine?)

Lesní tůňka
olej na kartonu, 35, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11074
Poslední dražitel: 11937

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Polní práce
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11070
Poslední dražitel: 11607

Stein V.

U řeky za vsí
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11106
Poslední dražitel: 11787

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Přípitek s fantomem
linoryt, 10 x 20 cm, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11274
Poslední dražitel: 11432

Sudek Josef (1896 - 1976)

Pohled z Petřína
černobílá fotografie, 5, 5 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11025
Poslední dražitel: 11569

Nečitelně signováno

Romantická krajina v zimě
olej na plátně, 68 x 54 cm, rámováno, malba silně poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:15:00