tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do následující aukce.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Jméno*
Příjmení*
Město nebo obec
Okres
Komentář
DOPORUČUJI
NEDOPORUČUJI


Reference jsou pro všechny potenciální zákazníky důležitým zdrojem informací o firmě, se kterou uvažují v budoucnu uzavřít obchod, učinit nabídku, uzavřít smlouvu, či si jen nechat odborně poradit se starou sbírkou obrazů, hodinek, mincí, šperků, perských koberců apod. Pokud má firma kladné reference, máte tak jistotu seriózního a diskrétního obchodu.

Na stránkách www.galerie-narodni.cz naleznete v menu „AUKČNÍ VÝSLEDKY“ historii všech vydražených položek od r. 2006 s konečnými cenami u jednotlivých předmětů. Tyto ceny považujte pouze za orientační. Jste-li například vlastníkem díla od stejného autora, rozdíl v prodejní ceně může být 200 % i více. Proto nás vždy kontaktujte osobně v naší galerii s fotografiemi obrazů a starožitností, případně je zasílejte na e-mail gn25@galerie-narodni.cz.

Budeme velmi rádi za Váš názor – referenci (kladnou či zápornou), kterou nám můžete napsat do formuláře, který naleznete níže. Otiskneme zde pouze příspěvky, kde bude uvedeno Vaše jméno a příjmení, město nebo obec a okres (zveřejníme pouze začáteční písmeno Vašeho příjmení a město).
Děkuji za vyřízení mého prodeje a za vstřícné jednání. Vše proběhlo v pořádku, na veškeré mé dotazy bylo rychle reagováno a vše vysvětleno.

Pavla Š, Pardubice
D O P O R U Č U J I

Velice děkuji za skvělou spolupráci při prodeji obrazů. Vstřícné, skvělé jednání. Příjemné dámy a naprostá spokojenost. Děkuji, vřele doporučuji.

Hana Z, Praha 4
D O P O R U Č U J I

alexej v, bratislava
D O P O R U Č U J I

Děkuji za úspěšnou dražbu a rychlé vypořádání mého obrazu - "Zahradní slavnost", jakož i za 3 předchozí prodeje v únorové aukci. Jsem spokojen a pokud budu mít v budoucnu něco zajímavého (což nepochybně budu), bez váhání se na Vás obrátím. S přátelským pozdravem a přáním pěkně prožitého léta

Ing. Petr Š., Rokycany 
D O P O R U Č U J I

Uvítal jsem zprovoznění vaší pobočky aukční síně v Ostravě na Smetanově náměstí. Osobně jsem se přesvědčil, že údaje z reklamy jsou pravdivé. Děkuji za bezplatné ocenění obrazů a šperků vaším znalcem. Pravděpodobně je dám do podzimní aukce 2016, kterou inzerujete. Doporučuji všem!

Alois P., Moravská Ostrava 
D O P O R U Č U J I

Ve vánoční aukci 2015 byl vydražen můj obraz za velmi nadstandardní cenu - jde o obraz s nečitelnou signaturou. Oceňuji velmi poctivý přístup Galerie Národní 25 a zejména pana znalce, který nechal obraz posoudit a teprve po expertíze dal do dražby. Doporučuji plně služby Galerie Národní 25!

Zdeněk T., Klatovy 
D O P O R U Č U J I

Ve vánoční aukci 2015 jsem prodala obraz za velmi výhodnou cenu. Myslím, že bych jinde takto nepochodila! Hodnotím také velmi profesionální a příjemný kontakt s personálem.

Andrea A., Praha 5
D O P O R U Č U J I

Dnes 22.12.2015 jsem obdržela v hotovosti 10 000 Kč jako provizi za zprostředkování obrazu do aukce. Pouze jsem jedné paní poradila, kde prodat obraz v aukci. Tato provize mi byla přislíbena ze strany provozovatele již v červnu (aniž bych o ni sama žádala), takže jsem již ani nedoufala, že ji dostanu. Dnes mohu prohlásit, že se opravdu jedná o firmu, která umí dodržet své slovo, což se v dnešní době moc nevidí.

Radana P., Praha 10
D O P O R U Č U J I

Včera jsem telefonicky kontaktovala aukční síň Galerii Národní 25. Chtěla jsem jim poděkovat za jejich opravdu velmi úspěšný prodej mých obrazů, které jsem dala v květnu do aukce. Bylo mi řečeno, že děkují, ale že mohu napsat svoji velmi dobrou zkušenost s touto síní do referencí na jejich stránkách, tak činím. Jsem sama velmi nedůvěřivá vůči všemu v dnešní době, ale mohu sdělit jen a jen chválu panu vedoucímu a ostatním zaměstnancům galerie. Doporučím svým přátelům...

Marie L., Praha 2
D O P O R U Č U J I

V aukci jsem prostřednictvím Galerie Národní 25 prodala tři obrazy. Při výplatě mi byla odečtena srážka z ceny 15 %. To by mi nevadilo, není to přehnané a obdržela jsem celkem slušnou částku. Nemohu ale pochopit, proč jiným srážíte jen 5 %, jak inzerujete. Jsem důchodkyně a takové jednání se mi nezdá úplně seriózní.

Květa K., Mělník 
N E D O P O R U Č U J IVyjádření aukční síně:

 

Vážená paní,

je nám velmi líto, že nejste spokojena s částkou, kterou jsme si právem započetli jako odměnu za prodej Vašich předmětů tak, jak bylo řádně předem dohodnuto v písemné smlouvě, kterou jste si přečetla a následně vlastnoručně podepsala.

Na našich webových stránkách máme zveřejněno následující sdělení, "provize z prodeje od 5 %". To znamená 5 % a více. Nikoliv pouze 5 %, jak se Vy nesprávně domníváte. 15 % provize je i u jiných firem běžná, ale jsou i takové, které si celkem z prodeje odečtou 25 - 35 % z ceny. 5 - 10 % provizi z prodeje domlouváme se zákazníky (na základě smluvní volnosti) u předmětů, kde je vyvolávací cena v desítkách tisíc korun a více, tedy jisté kvality děl. To ale nebyl bohužel Váš případ, jelikož nejvyšší vyvolávací cena u Vašich předmětů byla pouze několik tisíc korun. Přesto píšete, že jste obdržela celkem slušnou částku...Doufáme tedy, že jste spokojená s dosaženými cenami v aukci a zachováte nám v budoucnu přízeň.Pokud nám nabídnete v budoucnu kvalitní a cenné předměty, pak si můžete být jistá, že naše provize z prodeje nebude vyšší, jak 10 %, což je dle nás nabídka, kterou Vám všude nedají. Pouze 5 % provizi jsme v minulosti dohodli s některými zákazníky, kteří vložili do naší aukce velmi cenné předměty, u kterých byly vyvolávací ceny v řádech statisíců korun. Platí tedy, že čím dražší předmět vložíte do naší aukce, tím je provize nižší a naopak.

S pozdravem

Aukční síň Galerie Národní 25

Doporučuji všem potenciálním zákazníkům využít odborných služeb této aukční galerie. Vřele doporučuji také jednání přímo se znalcem této galerie, který je dle mne opravdový odborník ve svém oboru a obchodník - galerista na správném místě. Budete mile překvapeni jeho znalostmi, lidským přístupem a pochopením, ale především proto, že si na vás udělá skutečně čas a probere s vámi veškeré detaily, což jsem nikde jinde v ČR dosud nezažil, pouze v cizině, kde jsem žil 25 let. Velkou pochvalu zasluhuje i celý personál, který se k zákazníkům chová velmi profesionálně, korektně a především nehraně mile. Serióznost této firmy potvrzuje také historie prodejů, kde se především u některých vydražených obrazů střední třídy od r. 2006 jedná dle mne o skutečné aukční rekordy. Je také pravda, že inzerující sběratelé platí pouze zlomek skutečné ceny díla. O tom jsem se sám měl možnost přesvědčit. Pátral jsem také u jiných firem, ale vybral jsem si nakonec aukční galerii Národní 25. Jako jediná zveřejňuje počet dražitelů a návštěvníků na svých stránkách, což je dle mne klíčová informace, kam mohu bez obav svěřit starožitnosti za statisíce, které se budou jistě dražit o desítky procent výše. Historii aukčních prodejů archivují od r. 2006, což je dle mne dostatečně (časem) prověřená firma, která má a bude mít na trhu s uměním vždy své přední místo. Přeji hodně úspěšných obchodů i v následujících letech! A ještě jednou velmi děkuji!

PhDr. Jan K., Praha
D O P O R U Č U J I

Třicet minut doma focení obrazů a starožitností po prarodičích, deset minut poslání fotografií mailem do galerie, čtyřicet minut cesta do aukční síně, deset minut v galerii sepsání smlouvy, deset minut vyzvednutí peněz za vydražené věci - nejlépe placená brigáda, jakou jsem kdy zažila. Za necelé 2 hodiny (práce) 178.450 Kč, to jsem za několik obrazů a porcelánových sošek opravdu nečekala, protože babička nikdy nebyla žádná sběratelka, ani děda... Nyní mne čeká nejméně 50 hodin ležení na rozpálené thajské pláži, 10 hodin mořské koupele, x hodin lenošení a ještě si mohu koupit vše potřebné pro své začínající podnikání...Vše proběhlo rychle a bez problémů. Mohu všem jen doporučit aukční síň Galerie Národní 25. Prostě vše super!

Tereza Š. Praha 10
D O P O R U Č U J I

Dobrý den,
děkuji touto cestou za velice seriózní a profesionální přístup při dražbě a zároveň Vaší galerii přeji hodně úspěšných aukcí v roce 2014.

Ladislav M., Ostrava
D O P O R U Č U J I

Chtěl jsem také napsat kladnou referenci této firmě, ale jak jsem si některé pročetl, došel jsem k názoru, že zde bylo vše, co jsem měl v úmyslu napsat, již napsáno jinými spokojenými zákazníky, což mi ušetřilo čas i námahu a jen bych někoho opakoval, tak mohu pouze všem tuto firmu doporučit. Budete pravděpodobně spokojeni jako já a spousta dalších (jak zde zákazníci píší).

Jan R. Most
D O P O R U Č U J I

Ve vánoční aukci 2012 jsem měla v prodeji několik obrazů od Františka Kavána a ještě dalších autorů. Jednalo se především o krajiny. Vzhledem ke skutečnosti, že se jednalo o více obrazů, byla čáska, kterou jsem obdržela na účet ve statisících. Prodala jsem touto cestou všechny obrazy a jsem velmi ráda, že jsem se nenechala "ukecat" od inzerujících překupníků (sběratelů) v novinách, kteří mi při osobní prohlídce za olej od Kavána nabídli hotově nejvyšší cenu 25 000 Kč s výmluvami, že je malba trochu poškozená včetně rámu atd. Tento obraz se nakonec v aukci Galerie Národní 25 vydražil za 65 000 Kč, tedy o celých 40 000 Kč více, mínus 10% provize, takže si každý může spočítat, jak se dá velmi prodělat, pokud lidé prodávají tato často velmi cenná díla svépomocí překupníkům za nabídnutou hotovost.

A to si nedovedu představit, kolik by mi pan "sběratel" nabídl, když by se jednalo např. o obraz E. Filly v hodnotě několika miliónů....

Všem majitelům starožitností vzkazuji: "prodávejte tyto předměty výhradně jen v aukci Galerie Národní 25 a nedbejte na případná naléhání potenciálních zájemců o koupi v hotovosti, nevěřte jejich lžím o největší sbírce umění v ČR, nevěřte jejich lžím, že v aukci zaplatíte tak vysoké poplatky, že z prodeje pak nic není, nevěřte jejich aukčním katalogům od různých firem, které předkládají k nahlédnutí a porovnání ceny, nedbejte dokonalého či sympatického vzhledu a vystupování různých zájemců, jednání apod., nedbejte na skutečnost, jakým luxusním vozem zájemce o koupi přijel, nedejte na rady známého, příbuzného či souseda, který Vám nabízí doporučení svého známého sběratele, znalce, restaurátora či oficiálního obchodníka se starožitnostmi, nevyužívejte bezplatných služeb firem likvidující pozůstalosti, bazarů, vetešnictví a starožitnictví, nedávejte jim šanci Vás nekřesťansky šidit. To jsou rady, jak se vyvarovat zbytečným problémům.

Ušetříte tak spoustu času, nervů ale hlavně peněz, o které můžete snadno přijít při nerozvážném prodeji obrazů a starožitností, pokud se obrátíte s nabídkou na tyto spekulanty, kteří těží zisk především z Vašich nevědomostí v oblasti trhu s uměním a provize 10 - 20 % pro ně většinou neznamená žádný zajímavý "kšeft", a tak s Vámi také podle toho jednají.

Obešla jsem více firem s nabídkou, ale pouze v aukční síni Galerie Národní 25 mi předložili bez problémů uskutečněné prodeje obrazů od Kavána aj. Mohla jsem zde vidět čerstvé prodeje i jiných firem v ČR. Jednali se mnou od začátku otevřeně i velmi vstřícně a v žádném případě bych o jiné firmě neuvažovala, pokud bych v budoucnu ještě něco prodávala. Aukční síň Galerii Národní 25 doporučuji všem.

Jarmila S. Praha 6
D O P O R U Č U J I

Obrazy po rodičích jsem prodala v aukci Galerie Národní 25 za opravdu velmi slušné ceny, které jsem ani nečekala. Personál je opravdu velmi fundovaný a jednání s ním je příjemným zpestřením jinak běžného dne. Jsem opravdu s touto firmou spokojená a doporučuji všem!

Alena S., Praha 4
D O P O R U Č U J I

Nabídla jsem nějaké starožitnosti z pozůstalosti mé matky do aukce. Mohu potvrdit rychlé a profesionální jednání. Pracovníci aukční síně zajistili odvoz všech předmětů do galerie. Nic jsem nemusela za odvoz platit a získala jsem aukčním prodejem částku, která je téměř dvacetinásobkem mého důchodu. Mohu také tuto firmu doporučit všem, kdo prodává pozůstalost či jiné věci. Na peníze jsem čekala pouze 2 týdny. Vím, že u některých jiných firem se na peníze čeká i 6 - 7 měsíců.

Vlasta M. Praha 10
D O P O R U Č U J I

Jako registrovaný dražitel aukční síně Galerie Národní 25 jsem velmi spokojen se službami, především s kvalitním zabalením vydražených předmětů a příjemnou obsluhou personálu galerie. Velmi mi také vyhovuje on-line systém aukce, kdy nemusím nikam jezdit a dražím položky z pohodlí svého domova.

Josef M., Praha 10
D O P O R U Č U J I

Prodával jsem několik zlatých starých šperků. Ve zlatnictví mi nabízeli max. výkupní cenu za vše 15 000 Kč. Pak jsem objevil Vaši firmu. Šperky jste vykoupili téměř za dvojnásobek původní nabídky, což mne velmi potěšilo a z velké části vyřešilo mé problémy. Děkuji.

Karel A., Praha 2
D O P O R U Č U J I

Vaše aukční firma je názornou ukázkou toho, jak to má fungovat. Prodávala jsem obraz od Kavána. Obvolala jsem několik firem a inzerátů. Všude měli zájem, ale velmi rozdílné ceny mne od prodeje hotově odradili. Nakonec jsem kontaktovala Vaši firmu. Přesto, že jsem až z Ostravy, druhý den jste mne navštívili, obraz převzali oproti písemné smlouvě a následně jste ho prodali za cenu, která mne příjemně překvapila. Penízky mám již na svém účtě a proto doporučuji všem Aukční síň Galerie Národní 25.

Jaroslava Č., Ostrava
D O P O R U Č U J I

Byla jsem velmi spokojena s Vaším znalcem, který mi dopodrobna vysvětlil dění na trhu s výtvarným uměním. Nyní mám základní přehled o hodnotě obrazů, které uvažuji do budoucna prodat a pravděpodobně využiji Vašich služeb. Aukce je asi skutečně ta správná volba. Sběratelé sice neustále inzerují poptávku po umění, jejich cenové nabídky jsou ale oproti cenám v aukci velmi nízké. Asi všichni jen překupují.

Ivana K.,Hořovice 
D O P O R U Č U J I

Kdo nezažil - neuvěří. Rok jsme se s manželkou dohadovali, jaké firmě svěřit obrazy do aukce, které jsme zdědili po její matce. Nakonec vyhrála "konkurs" Vaše konkurenční aukční síň, které jsme svěřili do aukce několik obrazů. Bohužel jsme zaplatili tak vysoké poplatky za aukci, že další obrazy jsme pak již prodávali výhradně přes Vaši galerii, kde jsme platili pouze 10% z prodeje, což je lidová nepřehnaná provize. Škoda, že jsme o Vaší aukční síni nevěděli dříve. Váš přátelský personál s profesionálním přístupem nás potěšil nejen dosaženou cenou v aukci, ale hlavně dobrou náladou. Příště další prodej jedině u Vás. Velmi děkujeme.

Jana a Petr O., Brno 
D O P O R U Č U J I

Vaši aukční firmu jsem si vybral z několika konkurenčních firem pro prodej pozůstalosti po mé matce. Oceňuji rady, které jste mi dali a také vyvolávací ceny do aukce. Aukce dopadla výborně, všechny mé obrazy se vydražily. Některé dokonce za velmi vysoké ceny, které jsem ani nečekal. Velmi Vám děkuji a doporučím Vás všem známým. Zdravím!

Josef N., Přelouč 
D O P O R U Č U J I

Začátkem července jsem šel náhodou okolo Vaší aukční síně v Praze. Všiml jsem si ve výloze obrazu od autora Radimského za vyvolávací cenu 290 000 Kč. Byl jsem asistentkou galerie ujištěn, že obraz od Radimského, který vlastním, má cenu nejméně 1 000 000 Kč, jelikož dle popisu a fotografie se jedná o francouzské období, na trhu velmi hledané. Jinde mi řekli ceny pouze od 150 do 350 tisíc korun.

Ing.Ota V., Brno - Židenice 
D O P O R U Č U J I

Ve Vaší galerii jsem po proběhlé dražbě mého obrazu podepsala doklad o převedení peněz za prodej na svůj účet. Platba došla v pořádku tři dny po podpisu, přesně jak jste mi slíbili. Velmi děkuji a přeji mnoho dobrého.

Soňa W., Praha 4 
D O P O R U Č U J I

Velmi příjemný a ochotný personál aukční síně. Profesionální vědomosti, seriózní nabídka vyvolávacích cen nahlédnutím do aktuálních dosažených prodejních cen ostatních firem za poslední rok atd. Prostě absolutní spokojenost.

Pavel Š., Pardubice 
D O P O R U Č U J I

Nechápu, jak je možné, že vyvolávací cena obrazu od Košvance mi byla Vaším znalcem navrhnuta ve výši 69 000 Kč a hotově pouze 50 000 Kč? Jak se mohu dozvědět skutečnou cenu obrazu - výtvarného díla?

Miluše F., Praha 4 
N E D O P O R U Č U J IVyjádření aukční síně:

 

Vážená paní,

při prodeji jakéhokoli výtvarného díla za hotovost, musíte počítat s prodělkem řádově nejméně 30% z prodejní či vyvolávací ceny.

Podstatně výhodnější je pro každého prodej v komisním a aukčním prodeji, kdy se na prodej díla čeká zpravidla 3 - 8 týdnů, výsledná cena pak může být dvakrát, ale i desetkrát vyšší, než byla nabídka na odkup v hotovosti od kohokoliv. Platí tedy zásada, že pokud nutně nepotřebujete hotovost, neprodávejte nikomu hotově, ale vyčkejte pár týdnů na komisní či aukční prodej. Skutečnou hodnotu výtvarného díla se tak dozvíte pouze po uskutečněném komisním či aukčním prodeji.

S pozdravem

Aukční síň Galerie Národní 25

Myslela jsem si, že internetové aukce jsou pouze na levnou grafiku, ale byla jsem mile překvapena, jaký je velký zájem o umění ve Vaší aukční síni. Konkrétně mám na mysli malý obrázek od Kamila Lhotáka, který jste v aukci duben 2012 vydražili z částky 75 000 Kč za neuvěřitelných 333 000 Kč.

Marie P.  Hradec Králové                                                                            
D O P O R U Č U J I

Aukční síň Galerie Národní 25 je zavedená firma u které si můžete být jisti profesionalitou a seriózností. Naletěl jsem u jiných firem a je škoda, že jsem o Vás nevěděl dříve. Mohl jsem si ušetřit spoustu času, nervů, ale hlavně peněz, když koukám na Vaše aukční výsledky, kde vidím některé své obrazy, které jsem prodal sběrateli za směšně nízké ceny.

Jan Z. Opava                                                                 
D O P O R U Č U J I

 

Je až neuvěřitelné, jak nízké kupní ceny někteří inzerující sběratelé nabízejí. Zdědili jsme s manželkou několik obrazů a nabízeli je přes soukromou inzerci. Musím se přiznat, že jsme nechtěli nějaké firmě naletět a platit provizi z prodeje, která se nám zdála zbytečná a kterou si jako důchodci nemůžeme dovolit. Rozdíl v nabídkách několik desítek tisíc korun u jednoho obrazu byl pro nás šok. Tak jsme se s rodinou dohodli na prodeji obrazů v aukci. Vybrali jsme si nakonec Vaši firmu hned z několika důvodů. Dokonalý přehled o aktuálním stavu obrazu v aukci, absolutní nezkorumpovatelný aukční systém a styl prodeje, ale doslova nás nadchla i možnost dražby našich obrazů z jakéhokoli místa na světě, kde je internet. Pokud teď srovnám, kolik nám bylo za obrazy nabízeno ze strany inzerujících sběratelů z celé ČR, tak mohu potvrdit výbornou zkušenost výhradně s Vaší firmou, která nám dala do smlouvy pouze 10 % provizi z prodeje a dostali jsme o 170 000 Kč více, než od sběratelů, kterým bych tímto poradil, aby místo slova „sběratel“ používali slovo „překupník“, aby lidé zbytečně neprotelefonovali tisíce korun s těmito spekulanty, kteří je často uvádí v omyl, když jim nabízí kupní ceny o několik stovek procent méně, než skutečně obrazy a jiné starožitnosti mají.

Václav Č. Hlinsko                                                                   
D O P O R U Č U J I

 

 

Již několik let sleduji průběh Vašich aukcí a mohu potvrdit, že dle mne patříte k absolutní jedničce na trhu. Neprodáváte sice Filly za miliony (ostatně kdo má dnes Fillu, že?), zato střední třídu obrazů za statisíce a desetitisíce prodáváte většinou za opravdové aukční rekordy, což si každý může v historii vašich dražeb zpětně dohledat až do r. 2006.

Zjišťuji také, že za poslední dva roky je to všude nová aukční síň, avšak bez historie prodaných děl. Vy se máte čím chlubit. Více jak 100 miliónů korun utržit za umění v aukci, to se jen tak nevidí. Nejvíce mě překvapil obraz od Kavána, kterého jste vydražili přes 200 000 Kč! Škoda jen, že nejsem já tím, komu jste poukázali jeho plnění. Přeji Vám mnoho úspěšných obchodů.

Josef  H. Praha 7                                                                                        
D O P O R U Č U J I

Velmi děkuji Vašemu znalci, který mi ochotně sdělil (pro mě nečitelné jméno autora) a relevantní vyvolávací cenu obrazu. Opravdový profesionál a odborník, jehož přednáška o umění a vývoji cen do budoucna mě velmi zaujala. Jeho rady jsou velmi přínosné. Gratuluji a přeji mnoho úspěchů nejen v tomto roce.

Bc.Tomáš  T. Třebechovice pod Orebem                                                 
D O P O R U Č U J I

Dlouhodobě nejsem spokojen s otevírací a provozní dobou. Myslím si, že si dnes málokdo z obchodníků může dovolit mít v sobotu a neděli zavřeno. Já jsem ze severní Moravy a mohu Vás navštívit jen o víkendu. Můžete mne navštívit v mém bydlišti?

Štefan F. OSTRAVA – PORUBA                                                     
N E D O P O R U Č U J IVyjádření aukční síně:

 

Vážený pane,

je nám líto, že naše provozní doba neodpovídá Vašim požadavkům. Zisk není naším hlavním cílem, a proto máme o víkendu všichni většinou volno. Náš znalec Vás může po předchozí telefonické dohodě navštívit kdekoli v ČR a poskytnout Vám bezplatně návrh vyvolávací ceny u všech předmětů, které uvažujete vložit do aukce. Zároveň může vybrané předměty převzít do aukce oproti písemné smlouvě, kterou Vám vystaví na místě. Cestovné neúčtujeme.

S pozdravem

Aukční síň Galerie Národní 25

Uvítala jsem Váš rychlý a profesionální přístup při prodeji obrazu od Václava Radimského, za kterého jsem od Vás obdržela o 50 000 Kč více, než mi nabízeli jinde. Příště už jednám jen s Vaší firmou. Na to se můžete spolehnout. Přeji Vám také co nejvíce úspěšných obchodů. Máte velmi příjemný a milý personál.

Kamila H. Praha 5                                                                                     
D O P O R U Č U J I

Již několik let rozprodávám velkou sbírku obrazů po manželovi a teprve až v těchto dnech jsem Vás objevila na trhu s uměním. Několik posledních obrazů jsem dala do Vaší aukční síně a věřím, že jste seriózní. Slečna se kterou jsem jednala byla velmi příjemná a srozumitelně mi vysvětlila celý systém, jak aukce probíhá. Měla se mnou opravdu velkou trpělivost. Byla jsem i jinde, ale tam na mne personál nepůsobil tak důvěryhodně a profesionálně jako u Vás. Budu se těšit na výsledek aukce.

Alena S. Praha 4                                                                     
D O P O R U Č U J I

Vaši aukční firmu doporučím všem známým. Prodala jsem přes Vaši aukci několik obrazů po rodičích a tak si konečně po 20 letech můžeme s manželem dovolit koupit nový vůz, který jako invalidi již nutně potřebujeme. Opravdu Vám fandíme, držíme palce a zároveň velmi děkujeme!

Irena a Karel J. Brno- Bohunice                                                
D O P O R U Č U J I

Příjemný a přátelský personál, profesionální přístup a odborné vědomosti skutečných odborníků, kterým nejde jen o zisk. Dokonalý aukční systém on-line. V jiných firmách jsem se většinou setkal jen s namyšleností a arogancí obsluhujících. Jako dražitel si vážím především certifikátů, které vydáváte k vydraženým dílům, jako důkaz ověření pravosti díla v době, kdy je trh s uměním zahlcen padělky různých autorů, je to jistě správná cesta k úspěchu.

MUDr. Jaromír K. Praha 10                                                           
D O P O R U Č U J I

Aukční síň Galerii Národní 25 mohu doporučit všem, kdo potřebuje prodat rychle z pozůstalosti obrazy, ale přitom neprodělat. Kontaktovala jsem nejdříve nějaké sběratele z novin, ale nabízeli poměrně nízké ceny. Počkala jsem si pár týdnů na aukci a jsem opravdu spokojená. Obdržela jsem téměř dvojnásobek toho, co mi nejvíce nabízel sběratel, slibující v inzerátu nejvyšší ceny za umění v ČR.

Ing.Hana K.  Praha 2                                                                
D O P O R U Č U J I

Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či příjmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE .