Ponocný
Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5360
Poslední dražitel: 6637

Pumpa
Vyvolávací cena: 395 000 Kč
Dosažená cena: 1 160 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 7404

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Řeka Uh
olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 830 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014 22:35:00

Číslo položky: 6594
Poslední dražitel: 7954

Starý přístav v Dubrovníku večer
olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, zezadu přípis tužkou, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 22:45:00

Číslo položky: 7354
Poslední dražitel: 7071

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zátiší s květinami
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 70, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015 21:45:00

Číslo položky: 7467
Poslední dražitel: 8601

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Magnolie
olej na plátně, 101 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:20:00

Číslo položky: 7887
Poslední dražitel: 8900

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zahrada v Trojském zámku
olej na plátně, 123, 5 x 155 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:10:00

Číslo položky: 9117
Poslední dražitel: 9398

Medek Mikuláš (1926 - 1974)

Sklenice plná nepokoje VI
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 490 000 Kč
Dosažená cena: 500 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011 22:00:00

Číslo položky: 4496
Poslední dražitel: 4482

Dívka a město
Vyvolávací cena: 495 000 Kč
Dosažená cena: 495 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2017 21:55:00

Číslo položky: 9651
Poslední dražitel: 10432

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 68 x 96 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:50:00

Číslo položky: 7971
Poslední dražitel: 9123

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE