9 300 000 Kč

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Krajina u řeky
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 2 020 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:40:00

Číslo položky: 14008
Poslední dražitel: 13522

Ponocný
Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5360
Poslední dražitel: 6637

Pumpa
Vyvolávací cena: 395 000 Kč
Dosažená cena: 1 160 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 7404

Krajina u Pyšel
Vyvolávací cena: 390 000 Kč
Dosažená cena: 1 060 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020 22:40:00

Číslo položky: 13535
Poslední dražitel: 11905

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Dívčí akty
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 1 030 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:20:00

Číslo položky: 14006
Poslední dražitel: 14631

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Řeka Uh
olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 830 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014 22:35:00

Číslo položky: 6594
Poslední dražitel: 7954

Sv. Jiří
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 710 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019 22:20:00

Číslo položky: 13060
Poslední dražitel: 13510

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Trh v Michalovcích
olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 593 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:40:00

Číslo položky: 10530
Poslední dražitel: 11639

Desetidukát - sv. Václav 1929

Au 986/1000, váha 34, 884 g, průměr 42 mm, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1929, mírně poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 560 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Číslo položky: 14079
Poslední dražitel: 13571

Starý přístav v Dubrovníku večer
olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, zezadu přípis tužkou, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 22:45:00

Číslo položky: 7354
Poslední dražitel: 7071