Pohled na zříceninu olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zkřížený rám, signováno PD, datováno 1863, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kytice ve váze olej na plátně, 65 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Labské rameno olej na kartonu, 50 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Hudební zátiší kombinovaná technika na kartonu, koláž, 33, 5 x 26 cm, nerámováno, signováno tužkou PD, na zadní straně štítek "Ze sbírky Mojmíra Helceleta", datováno 1919
Uzavřená společnost olej na plátně, 150 x 135 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla a záruční list od autora přiloženy, dílo vystaveno roku 1978 na výs...
Koupající se dívky olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dürerova cesta přes Alpy do Benátek akvarel, tužka na papíře, 50 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2005
Moře olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen