Slunný podzim
olej na kartonu, 40 x 40 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009 20:50:00

Číslo položky: 3519
Poslední dražitel: 4572

Proti slunci
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009 21:10:00

Číslo položky: 3524
Poslední dražitel: 4570

Jaro na venkově
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010 21:10:00

Číslo položky: 3612
Poslední dražitel: 3981

Wiesner Adolf (1871 - 1942)

Chudoba
olej na plátně, 112 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010 21:10:00

Číslo položky: 3683
Poslední dražitel: 3931

Veglie
olej na kartonu, 35, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012 21:15:00

Číslo položky: 5128
Poslední dražitel: 5393

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Trh v Michalovcích
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013 22:00:00

Číslo položky: 5409
Poslední dražitel: 6733

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014 22:00:00

Číslo položky: 6405
Poslední dražitel: 7508

Hála Jan (1890 - 1959)

olej plátno na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 59 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7286
Poslední dražitel: 8681

Žluté paraplíčko
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015 22:15:00

Číslo položky: 7294
Poslední dražitel: 8608

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Zima
olej na plátně, 160 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 23:05:00

Číslo položky: 7434
Poslední dražitel: 7829