Lesní potok
olej na překližce, 45 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:20:00

Číslo položky: 3145
Poslední dražitel: 3244

Pytlák
olej na kartonu, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009 21:15:00

Číslo položky: 3246
Poslední dražitel: 4255

V harému
olej na plátně, 90 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009 20:10:00

Číslo položky: 3306
Poslední dražitel: 4302

Rybář
olej na kartonu, 51 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1900 - 1910
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009 20:35:00

Číslo položky: 3475
Poslední dražitel: 4068

Slunný podzim
olej na kartonu, 40 x 40 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009 20:50:00

Číslo položky: 3519
Poslední dražitel: 4572

Proti slunci
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009 21:10:00

Číslo položky: 3524
Poslední dražitel: 4570

Jaro na venkově
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010 21:10:00

Číslo položky: 3612
Poslední dražitel: 3981

Wiesner Adolf (1871 - 1942)

Chudoba
olej na plátně, 112 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010 21:10:00

Číslo položky: 3683
Poslední dražitel: 3931

Veglie
olej na kartonu, 35, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012 21:15:00

Číslo položky: 5128
Poslední dražitel: 5393

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Trh v Michalovcích
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013 22:00:00

Číslo položky: 5409
Poslední dražitel: 6733