Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Orání
akvarel-kvaš na kartonu, 59 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LH, datováno 1949, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 3 020 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022 23:25:00

Číslo položky: 15404
Poslední dražitel: 15151

Štědrý večer
Vyvolávací cena: 750 000 Kč
Dosažená cena: 2 800 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 22:40:00

Číslo položky: 14671
Poslední dražitel: 13985

Radimský Václav (1867 - 1946)

Bouře při soumraku slunce
olej na plátně, 92 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
Dosažená cena: 2 110 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Číslo položky: 15349
Poslední dražitel: 15112

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Krajina u řeky
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 2 020 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:40:00

Číslo položky: 14008
Poslední dražitel: 13522

Ponocný
Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5360
Poslední dražitel: 6637

Pumpa
Vyvolávací cena: 395 000 Kč
Dosažená cena: 1 160 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 7404

Krajina u Pyšel
Vyvolávací cena: 390 000 Kč
Dosažená cena: 1 060 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020 22:40:00

Číslo položky: 13535
Poslední dražitel: 11905

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Dívčí akty
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 1 030 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:20:00

Číslo položky: 14006
Poslední dražitel: 14631

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Řeka Uh
olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 830 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014 22:35:00

Číslo položky: 6594
Poslední dražitel: 7954

Anemóny ve džbánu
olej na plátně, 50 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1153, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 790 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 22:25:00

Číslo položky: 14672
Poslední dražitel: 13986

do VÁNOČNÍ AUKCE.