Podzimní potok
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2010 21:35:00

Číslo položky: 3571
Poslední dražitel: 4620

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Na břehu rybníka
olej na plátně, 78 x 62 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 22:10:00

Číslo položky: 9703
Poslední dražitel: 10182

Korin Alexey M. (1865 - 1923)

Podmoskevská krasavice
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008 21:00:00

Číslo položky: 2510
Poslední dražitel: 3104

Sváteční hospoda
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6045
Poslední dražitel: 7256

Březina Václav (1862 - 1906)

V březovém háji
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6193
Poslední dražitel: 7530

Krajina před bouří
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 199 000 Kč
Dosažená cena: 249 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009 20:15:00

Číslo položky: 3325
Poslední dražitel: 3750

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň u Týnce
olej na kartonu, 49 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010 21:30:00

Číslo položky: 4082
Poslední dražitel: 5175

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013 22:35:00

Číslo položky: 5792
Poslední dražitel: 7064

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 21:40:00

Číslo položky: 6192
Poslední dražitel: 7510

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 100 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:15:00

Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 4027