Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

olej na plátně, 72, 5 x 54, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 265 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016 22:10:00

Číslo položky: 8633
Poslední dražitel: 9423

olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 265 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009 20:30:00

Číslo položky: 3474
Poslední dražitel: 4515

Vnitřek chrámu sv. Marka v Benátkách
olej na plátně, 90 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1913 přípisem na zadní straně vypínacího rámu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 260 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014 22:30:00

Číslo položky: 7040
Poslední dražitel: 8373

olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 20:40:00

Číslo položky: 3140
Poslední dražitel: 4038

Léto na řece
olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 110 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009 21:25:00

Číslo položky: 3451
Poslední dražitel: 4496

Podzimní potok
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2010 21:35:00

Číslo položky: 3571
Poslední dražitel: 4620

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Na břehu rybníka
olej na plátně, 78 x 62 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 22:10:00

Číslo položky: 9703
Poslední dražitel: 10182

Korin Alexey M. (1865 - 1923)

Podmoskevská krasavice
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008 21:00:00

Číslo položky: 2510
Poslední dražitel: 3104

Sváteční hospoda
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6045
Poslední dražitel: 7256

Březina Václav (1862 - 1906)

V březovém háji
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6193
Poslední dražitel: 7530

do květnové aukce 2018