Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO
27. - 28. 12. 2018 10:00 - 16:00 hod.

9 300 000 Kč

Nečitelně signováno

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 275 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015 22:05:00

Číslo položky: 8110
Poslední dražitel: 9426
fotografii připravujeme

Vyvolávací cena: 0 Kč
Dosažená cena: 275 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce:

Poslední dražitel: 6136

Banditi
olej na plátně, 50 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 270 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017 22:20:00

Číslo položky: 10037
Poslední dražitel: 10507

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

olej na plátně, 72, 5 x 54, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 265 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016 22:10:00

Číslo položky: 8633
Poslední dražitel: 9423

olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 265 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009 20:30:00

Číslo položky: 3474
Poslední dražitel: 4515

Vnitřek chrámu sv. Marka v Benátkách
olej na plátně, 90 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1913 přípisem na zadní straně vypínacího rámu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 260 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014 22:30:00

Číslo položky: 7040
Poslední dražitel: 8373

olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 20:40:00

Číslo položky: 3140
Poslední dražitel: 4038

Léto na řece
olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 110 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009 21:25:00

Číslo položky: 3451
Poslední dražitel: 4496

Podzimní potok
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2010 21:35:00

Číslo položky: 3571
Poslední dražitel: 4620

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Na břehu rybníka
olej na plátně, 78 x 62 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 22:10:00

Číslo položky: 9703
Poslední dražitel: 10182