olej na plátně, 74 x 94 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s nečitelným přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 21:55:00

Číslo položky: 9790
Poslední dražitel: 10680

V borovém lese
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 134 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015 21:45:00

Číslo položky: 7857
Poslední dražitel: 9238

Památník (kresby od Jos. Lady, J. Trnky aj.)

Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 134 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:45:00

Číslo položky: 8445
Poslední dražitel: 9839

Nesignováno

Fakír
olej na kartonu, 73 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Max Švabinský, zezadu posudek z roku 1990, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 131 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013 23:50:00

Číslo položky: 6268
Poslední dražitel: 7416

Jarní tání
olej na kartonu, 32 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:30:00

Číslo položky: 3151
Poslední dražitel: 3984

*Nezařazeno

V žatve
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015 22:45:00

Číslo položky: 7259
Poslední dražitel: 7735

Po bouři
olej na plátně, 71, 5 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 128 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013 23:20:00

Číslo položky: 5793
Poslední dražitel: 7106

olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 126 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 21:55:00

Číslo položky: 3132
Poslední dražitel: 3601

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Napětí prostoru
olej na plátně, 65 x 99 cm, rámováno, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, zezadu autorský štítek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 125 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:00:00

Číslo položky: 9269
Poslední dražitel: 9962

Jablko naděje
kvaš na papíře, 69, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 20:20:00

Číslo položky: 3111
Poslední dražitel: 4017