Po bouři
olej na plátně, 71, 5 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 128 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013 23:20:00

Číslo položky: 5793
Poslední dražitel: 7106

olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 126 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 21:55:00

Číslo položky: 3132
Poslední dražitel: 3601

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Napětí prostoru
olej na plátně, 65 x 99 cm, rámováno, plátno a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, zezadu autorský štítek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 125 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:00:00

Číslo položky: 9269
Poslední dražitel: 9962

Jablko naděje
kvaš na papíře, 69, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 20:20:00

Číslo položky: 3111
Poslední dražitel: 4017

Lesní potok
olej na překližce, 45 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:20:00

Číslo položky: 3145
Poslední dražitel: 3244

Pytlák
olej na kartonu, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2009 21:15:00

Číslo položky: 3246
Poslední dražitel: 4255

V harému
olej na plátně, 90 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009 20:10:00

Číslo položky: 3306
Poslední dražitel: 4302

Rybář
olej na kartonu, 51 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1900 - 1910
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009 20:35:00

Číslo položky: 3475
Poslední dražitel: 4068

Slunný podzim
olej na kartonu, 40 x 40 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009 20:50:00

Číslo položky: 3519
Poslední dražitel: 4572

Proti slunci
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009 21:10:00

Číslo položky: 3524
Poslední dražitel: 4570

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE