Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018 21:50:00

Číslo položky: 11747
Poslední dražitel: 10470

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018 22:30:00

Číslo položky: 11900
Poslední dražitel: 12114

Marešová Milada (1901 - 1987)

Pařížská ulice
olej na sololitu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019 22:45:00

Číslo položky: 12763
Poslední dražitel: 12174

Půlakt dívčí sedící proti oblakům
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, přiloženo dobrozdání od autora, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019 21:55:00

Číslo položky: 13117
Poslední dražitel: 13060

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 151 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008 20:30:00

Číslo položky: 2963
Poslední dražitel: 3430

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Na trhu v Michalovcích
olej na plátně, 37 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 150 700 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019 22:20:00

Číslo položky: 12997
Poslední dražitel: 13691

Želnava
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 150 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:45:00

Číslo položky: 8413
Poslední dražitel: 9780

Hudeček František (1909 - 1990)

Postavy a domy
olej na kartonu, 12, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1946, číslo 47, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 150 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6127
Poslední dražitel: 6208

Postavy
kombinovaná technika, 35 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 150 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:50:00

Číslo položky: 3064
Poslední dražitel: 3973

Trh ve Svratce
olej na plátně, 40 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011 20:40:00

Číslo položky: 4196
Poslední dražitel: 3955

do únorové aukce 2020.