9 300 000 Kč

Pětidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 34 mm, váha 17,455 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1930 RRR, raženo 543 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 181 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013 21:31:00

Číslo položky: 6140
Poslední dražitel: 7465

Jaro za Prahou
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 20:15:00

Číslo položky: 3136
Poslední dražitel: 4171

Zimní den v Rožné
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:30:00

Číslo položky: 3150
Poslední dražitel: 4157

K jaru v Kameničkách
olej na plátně, 62 x 84 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011 22:40:00

Číslo položky: 4510
Poslední dražitel: 5727

Langer Karel (1878 - 1947)

Letní nálada
olej na kartonu, 35, 5 x 28, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011 22:25:00

Číslo položky: 4674
Poslední dražitel: 4696

Automobil
tempera na papíře, 20 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:45:00

Číslo položky: 7943
Poslední dražitel: 8572

Dvoudukát 1930 RRR

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930, mírně poškozeno, místy skvrny
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018 21:30:00

Číslo položky: 12174
Poslední dražitel: 12599

Březina Václav (1862 - 1906)

Les s ovcemi
olej na kartonu, 65 x 93 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 178 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013 23:05:00

Číslo položky: 5700
Poslední dražitel: 6813

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 70, 5 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008 20:30:00

Číslo položky: 2599
Poslední dražitel: 2643

Radimský Václav (1867 - 1946)

Mlýnský náhon
olej na kartonu, 51 x 72, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6188
Poslední dražitel: 7468