9 300 000 Kč

Kopecký Bohdan (1928 - 2010)

Cesta
olej na plátně, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016 22:05:00

Číslo položky: 9066
Poslední dražitel: 10395

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Krajina s řekou (Stoj)
olej na plátně, 72 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 285 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6063
Poslední dražitel: 7277

Nesignováno

V přístavu
olej na plátně bez vypínacího rámu, 37 x 57, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, zepředu kovový štítek Otakar Lebeda, zezadu na plátně razítko z výstavy Mánes 1926 ?
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 285 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013 22:50:00

Číslo položky: 6265
Poslední dražitel: 7439

Všesokolský slet
olej na plátně, 69, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, drobné oděrky, zezadu razítko, signováno PD s přípisem skiza, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 284 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2016 22:10:00

Číslo položky: 9127
Poslední dražitel: 10080

olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010 21:10:00

Číslo položky: 3753
Poslední dražitel: 4756

olej na plátně, 95 x 115 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6158
Poslední dražitel: 7506

Desetidukát (1929 - 1938)

Au 986/1000, průměr 42 mm, váha 34, 884 g, rok 1931, vroubkovaná hrana, na hranách mírně oťuky, zahnědlé skvrny na obou stranách
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018 22:00:00

Číslo položky: 11645
Poslední dražitel: 9850

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 275 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:45:00

Číslo položky: 8459
Poslední dražitel: 8984

Desetidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 42 mm, váha 34,90 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1930 RRR, raženo 394 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 275 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013 21:41:00

Číslo položky: 6141
Poslední dražitel: 7465

Turecký důstojník
pastel na papíře, 76 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, datováno 1997, zezadu potvrzení z výstavy z roku 1997
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 275 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 22:15:00

Číslo položky: 7991
Poslední dražitel: 7383