Krajina před bouří
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 199 000 Kč
Dosažená cena: 249 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009 20:15:00

Číslo položky: 3325
Poslední dražitel: 3750

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň u Týnce
olej na kartonu, 49 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010 21:30:00

Číslo položky: 4082
Poslední dražitel: 5175

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013 22:35:00

Číslo položky: 5792
Poslední dražitel: 7064

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 21:40:00

Číslo položky: 6192
Poslední dražitel: 7510

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 100 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:15:00

Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 4027

Venkovský rybník
olej na plátně, 100 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011 22:25:00

Číslo položky: 4273
Poslední dražitel: 5377

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Příliv s lodí
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:30:00

Číslo položky: 9292
Poslední dražitel: 8978

Neděle v Jenšovicích
olej na plátně, 75 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 21:55:00

Číslo položky: 10529
Poslední dražitel: 11173

Na potůčku Vítanci
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1919
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010 21:45:00

Číslo položky: 3830
Poslední dražitel: 3538

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pohled na Prahu
kombinovaná technika na plátně (olej, tempera), 88 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015 22:50:00

Číslo položky: 7868
Poslední dražitel: 8980