Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Sváteční hospoda
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6045
Poslední dražitel: 7256

Březina Václav (1862 - 1906)

V březovém háji
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6193
Poslední dražitel: 7530

Krajina před bouří
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 199 000 Kč
Dosažená cena: 249 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009 20:15:00

Číslo položky: 3325
Poslední dražitel: 3750

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň u Týnce
olej na kartonu, 49 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010 21:30:00

Číslo položky: 4082
Poslední dražitel: 5175

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013 22:35:00

Číslo položky: 5792
Poslední dražitel: 7064

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 21:40:00

Číslo položky: 6192
Poslední dražitel: 7510

Jaro
kvaš na papíře, 24, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018 22:15:00

Číslo položky: 11261
Poslední dražitel: 12283

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Západ slunce na moři
olej na plátně, 70 x 94, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018 22:45:00

Číslo položky: 11634
Poslední dražitel: 11496

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 100 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:15:00

Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 4027

Venkovský rybník
olej na plátně, 100 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011 22:25:00

Číslo položky: 4273
Poslední dražitel: 5377