Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 100 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:15:00

Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 4027

Venkovský rybník
olej na plátně, 100 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011 22:25:00

Číslo položky: 4273
Poslední dražitel: 5377

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Příliv s lodí
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:30:00

Číslo položky: 9292
Poslední dražitel: 8978

Na potůčku Vítanci
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1919
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010 21:45:00

Číslo položky: 3830
Poslední dražitel: 3538

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pohled na Prahu
kombinovaná technika na plátně (olej, tempera), 88 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015 22:50:00

Číslo položky: 7868
Poslední dražitel: 8980

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůňka
olej na kartonu, 68 x 98 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 227 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 22:10:00

Číslo položky: 7970
Poslední dražitel: 6511

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 64 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH L. Kuba Paris, zezadu razítko z výstavy v Paříži, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009 22:20:00

Číslo položky: 3486
Poslední dražitel: 4523

Léto u řeky
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009 21:05:00

Číslo položky: 3515
Poslední dražitel: 4561

Zimní radovánky
tužka, akvarel na papíře, 38 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1937, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014 22:35:00

Číslo položky: 7092
Poslední dražitel: 8433

Benka Martin (1888 - 1971)

Kachny na rybníce
olej na kartonu, 49 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, restaurováno, signováno LD, datováno 1917 ?, zezadu přípis autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:10:00

Číslo položky: 9098
Poslední dražitel: 10464