Benka Martin (1888 - 1971)

Chalupa nad říčkou
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, malba ovlivněna Aloisem Kalvodou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008 21:00:00

Číslo položky: 2454
Poslední dražitel: 3050

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916, věnování autora architektovi Slámovi
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008 20:40:00

Číslo položky: 2541
Poslední dražitel: 3251

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010 22:00:00

Číslo položky: 4020
Poslední dražitel: 3822
fotografii připravujeme

Vyvolávací cena: 0 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce:

Poslední dražitel: 3764

Kaplička v Okrouhlici
pastel na papíře, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno PD, věnování s podpisem LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013 22:05:00

Číslo položky: 6333
Poslední dražitel: 7669

Jansa Václav (1859 - 1913)

Koupání v zátoce
olej na plátně, 57 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007 21:15:00

Číslo položky: 1783
Poslední dražitel: 1808

Rybník od Hluboké
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009 21:55:00

Číslo položky: 3336
Poslední dražitel: 3761

Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7345
Poslední dražitel: 6513

Podzimní nálada v lese
olej plátno kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015 22:10:00

Číslo položky: 7844
Poslední dražitel: 9074

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 151 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008 20:30:00

Číslo položky: 2963
Poslední dražitel: 3430

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE