Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Bašek Josef (1868 - 1917)

Únorové ráno
olej na plátně, 78 x 92 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1909, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011 22:25:00

Číslo položky: 4567
Poslední dražitel: 5087

Bokšay Josef (1891 - 1975)

olej na plátně, 90 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 167 000 Kč
Dosažená cena: 167 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2009 20:00:00

Číslo položky: 3066
Poslední dražitel: 3120

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 167 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 22:15:00

Číslo položky: 8599
Poslední dražitel: 8588

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930 RRR, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 167 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 21:15:00

Číslo položky: 9104
Poslední dražitel: 10409

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 56 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008 20:10:00

Číslo položky: 2514
Poslední dražitel: 2909

Z Průhonického parku
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010 22:00:00

Číslo položky: 3613
Poslední dražitel: 4503

Cesta do lesa
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010 20:30:00

Číslo položky: 3745
Poslední dražitel: 4751

Pětidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 34 mm, váha 17,455 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1930 RRR, raženo 543 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013 21:28:00

Číslo položky: 6153
Poslední dražitel: 5953

olej na plátně, 92 x 78, 5 cm, rámováno, signováno s věnováním panu Drahoňovskému PD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6154
Poslední dražitel: 7352

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 21:45:00

Číslo položky: 8023
Poslední dražitel: 8075