Cesta do lesa
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010 20:30:00

Číslo položky: 3745
Poslední dražitel: 4751

Pětidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 34 mm, váha 17,455 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1930 RRR, raženo 543 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013 21:28:00

Číslo položky: 6153
Poslední dražitel: 5953

olej na plátně, 92 x 78, 5 cm, rámováno, signováno s věnováním panu Drahoňovskému PD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6154
Poslední dražitel: 7352
fotografii připravujeme

Vyvolávací cena: 0 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce:

Poslední dražitel: 3842

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 21:45:00

Číslo položky: 8023
Poslední dražitel: 8075

Ponocný
kombinovaná technika na papíře (akvarel, tuš, běloba), 12, 5 x 10, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním v dolní části, datováno 1951, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:25:00

Číslo položky: 9274
Poslední dražitel: 8776

Borovice
olej na plátně, 120 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007 20:00:00

Číslo položky: 2235
Poslední dražitel: 2771

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

kresba uhlem, 43 x 58 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století, restituce, restituováno z Krajské galerie ve Zlíně číslo 294
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 21:05:00

Číslo položky: 3122
Poslední dražitel: 4025

Pirát
olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013 21:20:00

Číslo položky: 5553
Poslední dražitel: 5461

Benka Martin (1888 - 1971)

Chalupa nad říčkou
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, malba ovlivněna Aloisem Kalvodou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008 21:00:00

Číslo položky: 2454
Poslední dražitel: 3050