9 300 000 Kč

Medek Mikuláš (1926 - 1974)

Sklenice plná nepokoje VI
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 490 000 Kč
Dosažená cena: 500 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011 22:00:00

Číslo položky: 4496
Poslední dražitel: 4482

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Horská krajina
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 480 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:45:00

Číslo položky: 14007
Poslední dražitel: 13234

Radimský Václav (1867 - 1946)

Prosluněná tůň
olej na kartonu, 71 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, zvlněný karton, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 460 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:20:00

Číslo položky: 10583
Poslední dražitel: 10975

Sion Zbyšek (*1938)

Hanbou se propadnout
kombinovaná technika na plátně, 88 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně promáčknuto, signováno PD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 420 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021 21:45:00

Číslo položky: 13962
Poslední dražitel: 11179

Stan
olej plátno na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 410 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021 22:25:00

Číslo položky: 14389
Poslední dražitel: 13339

Nesignováno

Dostihy v Paříži
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 405 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:15:00

Číslo položky: 14090
Poslední dražitel: 13579

Baletka
olej na plátně, 95, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 399 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018 21:55:00

Číslo položky: 11890
Poslední dražitel: 12197

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 68 x 96 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:50:00

Číslo položky: 7971
Poslední dražitel: 9123

Rittstein Michal (* 1949)

Žena a brouk
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:25:00

Číslo položky: 14960
Poslední dražitel: 15481

U kamenného mostu
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 370 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:10:00

Číslo položky: 3137
Poslední dražitel: 3317