9 300 000 Kč

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

olej na plátně, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 346 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:30:00

Číslo položky: 10531
Poslední dražitel: 11667

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 340 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010 21:25:00

Číslo položky: 3704
Poslední dražitel: 3765

Radimský Václav (1867 - 1946)

Zrcadlení
olej na kartonu, 70, 5 x 102 cm, rámováno, rám mírně poškozen, při okrajích karton místy poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 335 000 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012 22:00:00

Číslo položky: 4964
Poslední dražitel: 5846

Černý Karel (1910 - 1960)

Ležící mužský akt
olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 22:25:00

Číslo položky: 8027
Poslední dražitel: 9367

Stany
kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 9, 7 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 333 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012 22:10:00

Číslo položky: 4951
Poslední dražitel: 5019

Květinový trh
olej na plátně, 67 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na třech místech protrženo, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 330 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:35:00

Číslo položky: 10532
Poslední dražitel: 11640

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na plátně, 88, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno LD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 330 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020 22:25:00

Číslo položky: 13646
Poslední dražitel: 14166

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Kvetoucí luka
olej na plátně, 76 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:35:00

Číslo položky: 3172
Poslední dražitel: 4048

Bítov
olej na plátně, 163 x 196 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011 23:00:00

Číslo položky: 4765
Poslední dražitel: 5669

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Užhorodský zámek
olej na plátně, 63, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 321 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 21:50:00

Číslo položky: 9059
Poslední dražitel: 10399