Připravujeme únorovou aukci 2018.

Stany
kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 9, 7 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 333 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012 22:10:00

Číslo položky: 4951
Poslední dražitel: 5019

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Květinový trh
olej na plátně, 67 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na třech místech protrženo, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 330 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:35:00

Číslo položky: 10532
Poslední dražitel: 11640

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Kvetoucí luka
olej na plátně, 76 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:35:00

Číslo položky: 3172
Poslední dražitel: 4048

Bítov
olej na plátně, 163 x 196 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011 23:00:00

Číslo položky: 4765
Poslední dražitel: 5669

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Užhorodský zámek
olej na plátně, 63, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 321 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 21:50:00

Číslo položky: 9059
Poslední dražitel: 10399

Venkovský rybník
olej na plátně, 80, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, mírná krakeláž, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 320 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015 23:35:00

Číslo položky: 7160
Poslední dražitel: 8476

Aeroplanes deperdussin
olej na překližce, 15 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5363
Poslední dražitel: 6522

Muzika František (1900 - 1974)

Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014 22:20:00

Číslo položky: 6482
Poslední dražitel: 7565

Břízový háj
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 313 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6157
Poslední dražitel: 7505

Barel
olej na kartonu, 19 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1971, zezadu věnování od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 69 000 Kč
Dosažená cena: 310 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 22:00:00

Číslo položky: 8447
Poslední dražitel: 9804

do únorové aukce 2018