9 300 000 Kč

Březina Václav (1862 - 1906)

Letní krajina s řekou
olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, malba mírně poškozena, rentoláž, signováno PD, konec 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 305 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:25:00

Číslo položky: 3168
Poslední dražitel: 3996

olej na kartonu, 51 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1916, zezadu přípis od V. Špály, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:50:00

Číslo položky: 7349
Poslední dražitel: 9000

Radimský Václav (1867 - 1946)

Polabí u Kolína nad Labem
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:50:00

Číslo položky: 8418
Poslední dražitel: 9420

olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 299 900 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009 21:05:00

Číslo položky: 3032
Poslední dražitel: 3951

Jihočeský rybník
olej na plátně, 75 x 112 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 295 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009 22:00:00

Číslo položky: 3038
Poslední dražitel: 3955

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Krajina u Simiane
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 295 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010 20:35:00

Číslo položky: 3959
Poslední dražitel: 4501

Nečitelně signováno

Cirkus v krajině
olej na kartonu, 20 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, pasparta, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 295 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017 21:25:00

Číslo položky: 10319
Poslední dražitel: 10706

Krajina před bouří
olej na plátně, 112 x 112 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 185 000 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011 21:50:00

Číslo položky: 4501
Poslední dražitel: 5557

Kopecký Bohdan (1928 - 2010)

Cesta
olej na plátně, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016 22:05:00

Číslo položky: 9066
Poslední dražitel: 10395

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Krajina s řekou (Stoj)
olej na plátně, 72 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 285 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6063
Poslední dražitel: 7277