9 300 000 Kč

Venkovský rybník
olej na plátně, 80, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, mírná krakeláž, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 320 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015 23:35:00

Číslo položky: 7160
Poslední dražitel: 8476

Aeroplanes deperdussin
olej na překližce, 15 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5363
Poslední dražitel: 6522

Muzika František (1900 - 1974)

Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014 22:20:00

Číslo položky: 6482
Poslední dražitel: 7565

Břízový háj
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 313 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6157
Poslední dražitel: 7505

Barel
olej na kartonu, 19 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1971, zezadu věnování od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 69 000 Kč
Dosažená cena: 310 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 22:00:00

Číslo položky: 8447
Poslední dražitel: 9804

Bludičky
kvaš na papíře, 44, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016 22:20:00

Číslo položky: 8221
Poslední dražitel: 9603

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Mandlovník
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020 22:50:00

Číslo položky: 13291
Poslední dražitel: 13935

Odpolední piknik
olej na plátně, 122 x 200 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, plátno mírně zvlněno, vyčištěno, záplata, signováno PD, datováno 1930 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020 22:10:00

Číslo položky: 13654
Poslední dražitel: 13385

Březina Václav (1862 - 1906)

Letní krajina s řekou
olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, malba mírně poškozena, rentoláž, signováno PD, konec 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 305 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:25:00

Číslo položky: 3168
Poslední dražitel: 3996

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 305 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020 23:05:00

Číslo položky: 13292
Poslední dražitel: 13205