Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Rittstein Michal (* 1949)

Žena a brouk
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:25:00

Číslo položky: 14960
Poslední dražitel: 15481

U kamenného mostu
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 370 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:10:00

Číslo položky: 3137
Poslední dražitel: 3317

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Zvídavost - Múza
plastika, částečně zlacené olovo, výška 63 cm, mírně poškozeno, rok 1994, značeno na podstavci, přiložen certifikát ověření pravosti díla od Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 356 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 21:35:00

Číslo položky: 14729
Poslední dražitel: 14616

Belsky Bogdanov, N. P. (1868 - 1945)

olej na plátně, 69 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009 21:55:00

Číslo položky: 3175
Poslední dražitel: 3281

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Bláhová Psyché
olej na plátně, 140 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba chráněna původním sklem, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5379
Poslední dražitel: 6628

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Plachetnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:15:00

Číslo položky: 6378
Poslední dražitel: 7697

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

olej na plátně, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 346 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:30:00

Číslo položky: 10531
Poslední dražitel: 11667

Do šera padl růžový stín
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 345 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:35:00

Číslo položky: 14089
Poslední dražitel: 13578

Moře
olej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 340 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010 21:25:00

Číslo položky: 3704
Poslední dražitel: 3765

Brožík Václav (1851 - 1901)

Colpach
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 336 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022 22:15:00

Číslo položky: 14790
Poslední dražitel: 15337

do VÁNOČNÍ AUKCE.