Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Západ slunce na moři
olej na plátně, 70 x 94, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018 22:45:00

Číslo položky: 11634
Poslední dražitel: 11496

Ovocné zátiší
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019 22:05:00

Číslo položky: 12646
Poslední dražitel: 13373

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 100 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:15:00

Číslo položky: 3067
Poslední dražitel: 4027

Venkovský rybník
olej na plátně, 100 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011 22:25:00

Číslo položky: 4273
Poslední dražitel: 5377

Příliv s lodí
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:30:00

Číslo položky: 9292
Poslední dražitel: 8978

Neděle v Jenšovicích
olej na plátně, 75 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 21:55:00

Číslo položky: 10529
Poslední dražitel: 11173

Na potůčku Vítanci
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1919
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010 21:45:00

Číslo položky: 3830
Poslední dražitel: 3538

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pohled na Prahu
kombinovaná technika na plátně (olej, tempera), 88 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015 22:50:00

Číslo položky: 7868
Poslední dražitel: 8980

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůňka
olej na kartonu, 68 x 98 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 227 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 22:10:00

Číslo položky: 7970
Poslední dražitel: 6511

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 64 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH L. Kuba Paris, zezadu razítko z výstavy v Paříži, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009 22:20:00

Číslo položky: 3486
Poslední dražitel: 4523

do aukce září 2019.