tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do následující aukce.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vykupujeme hodiny, hodinky

HODINY (1660 – 1840, 17. – 20. STOLETÍ)


Přehled hodin, které přijímáme do aukce nebo hotově proplácíme: skříňové pendlovky, krbové hodiny, francouzské, konzolové, stojací, stolní, regulační, vázové, vídeňské, malované, přenosné, cestovní, budíky, nástěnné pendlovky, mechanické, obrazové, americké, římsové, aj. i nejdoucí a poškozené.


Vysoce ceněné hodiny: všechny druhy barokních a mechanických hodin.


Bezplatné služby: odvoz zajišťujeme na náklady GN 25 po celé ČR. Hodiny mohou být poškozené, neúplné, nejdoucí. Poškozené hodiny dáme opravit a restaurovat na náklady GN 25. Na kvalitní starožitné hodiny zajistíme při koupi znalecký posudek na náklady GN 25.HODINKY (1150 – 1989, 16. – 20. STOLETÍ)


Přehled hodinek, které přijímáme do aukce nebo hotově proplácíme: náramkové pánské se stopkami, letecké s černým ciferníkem, kapesní jednoplášťové, kapesní dvouplášťové, kapesní tříplášťové, mechanické s erotickou scénou a jiné z obecného kovu, stříbra, zlata, platiny. Dámské náramkové osázené brilianty, celozlaté, celoplatinové.


Vysoce ceněné značky hodinek: Omega, Doxa, Rolex, Patek Philippe, Schaffhausen, Breitling, Movado, Longines, IWC (International Watch Company), Zenith, Jaeger Le Coultre, Vacheron & Konstantin, Audemars Piruet, Cartier, Breguet, Minerva. Vše i nejdoucí a poškozené. Pozn.: vysoce ceněné pouze v provedení zlato Au, stříbro Ag.


Bezplatné služby: opravy a restaurování zajišťujeme u přijatých hodinek na náklady GN 25.

Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či příjmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE.