9 300 000 Kč

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Koupající se dívky
olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 23:15:00

Číslo položky: 15114
Poslední dražitel: 14295

Dürerova cesta přes Alpy do Benátek
akvarel, tužka na papíře, 50 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2005
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 203 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017 21:50:00

Číslo položky: 9815
Poslední dražitel: 8673

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011 21:55:00

Číslo položky: 4081
Poslední dražitel: 5198

Vodník
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:40:00

Číslo položky: 7944
Poslední dražitel: 9330

Vodník
barevná litografie, 34 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 348/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:15:00

Číslo položky: 8415
Poslední dražitel: 9822

Nesignováno

Zápas
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020 22:45:00

Číslo položky: 13769
Poslední dražitel: 13354

Svatováclavský dvoudukát 1929

Au 986/1000, váha 6, 98 g, průměr 25 mm, rok 1929, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022 22:10:00

Číslo položky: 14866
Poslední dražitel: 14122

olej na plátně, 62 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1899, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:25:00

Číslo položky: 15082
Poslední dražitel: 14693

Pražské střechy
olej na překližce, 30 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:30:00

Číslo položky: 15117
Poslední dražitel: 15542

Baletka
olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 199 900 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019 21:55:00

Číslo položky: 12589
Poslední dražitel: 12681