9 300 000 Kč

Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7345
Poslední dražitel: 6513

Podzimní nálada v lese
olej plátno kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015 22:10:00

Číslo položky: 7844
Poslední dražitel: 9074

Nesignováno (V. Brožík - okruh autora)

V zahradě
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, na zadní straně přiložen znalecký posudek z roku 1948, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017 21:50:00

Číslo položky: 10645
Poslední dražitel: 9822

Marešová Milada (1901 - 1987)

Svatební hostina
olej na kartonu, 21 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018 21:25:00

Číslo položky: 11121
Poslední dražitel: 11292

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018 21:50:00

Číslo položky: 11747
Poslední dražitel: 10470

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018 22:30:00

Číslo položky: 11900
Poslední dražitel: 12114

Marešová Milada (1901 - 1987)

Pařížská ulice
olej na sololitu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019 22:45:00

Číslo položky: 12763
Poslední dražitel: 12174

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 151 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008 20:30:00

Číslo položky: 2963
Poslední dražitel: 3430

Želnava
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 150 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:45:00

Číslo položky: 8413
Poslední dražitel: 9780

Hudeček František (1909 - 1990)

Postavy a domy
olej na kartonu, 12, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1946, číslo 47, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 150 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6127
Poslední dražitel: 6208

do aukce září 2019.