Na procházce
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009 20:00:00

Číslo položky: 3454
Poslední dražitel: 4500

olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010 21:55:00

Číslo položky: 3739
Poslední dražitel: 4746

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011 22:40:00

Číslo položky: 4571
Poslední dražitel: 5815

Liesler Josef (1912 - 2005)

Tam někde blízko Paříže
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013 22:00:00

Číslo položky: 5495
Poslední dražitel: 6784

olej na plátně, 74 x 94 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s nečitelným přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 21:55:00

Číslo položky: 9790
Poslední dražitel: 10680

V borovém lese
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 134 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015 21:45:00

Číslo položky: 7857
Poslední dražitel: 9238

Památník (kresby od Jos. Lady, J. Trnky aj.)

Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 134 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:45:00

Číslo položky: 8445
Poslední dražitel: 9839

Nesignováno

Fakír
olej na kartonu, 73 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Max Švabinský, zezadu posudek z roku 1990, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 131 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013 23:50:00

Číslo položky: 6268
Poslední dražitel: 7416

Jarní tání
olej na kartonu, 32 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:30:00

Číslo položky: 3151
Poslední dražitel: 3984

Mousson Theodor Josef ? - okruh autora

V žatve
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015 22:45:00

Číslo položky: 7259
Poslední dražitel: 7735

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE