olej na plátně, 92 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014 21:50:00

Číslo položky: 6938
Poslední dražitel: 7950

Pod Pantheonem
olej na plátně, 72 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 22:10:00

Číslo položky: 8104
Poslední dražitel: 9105

Drtikol František (1883 - 1961)

Dívčí akt se slunečnicemi
olej na sololitu, 31 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, zezadu číslováno 14/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016 22:35:00

Číslo položky: 8964
Poslední dražitel: 10296

Pečinka František (1869 - 1917)

Břízky
olej na plátně, 42 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2009 21:40:00

Číslo položky: 3272
Poslední dražitel: 4079

U rybníka
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2009 22:00:00

Číslo položky: 3316
Poslední dražitel: 3744

Na procházce
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009 20:00:00

Číslo položky: 3454
Poslední dražitel: 4500

olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010 21:55:00

Číslo položky: 3739
Poslední dražitel: 4746

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011 22:40:00

Číslo položky: 4571
Poslední dražitel: 5815

Liesler Josef (1912 - 2005)

Tam někde blízko Paříže
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013 22:00:00

Číslo položky: 5495
Poslední dražitel: 6784

olej na plátně, 74 x 94 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s nečitelným přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 21:55:00

Číslo položky: 9790
Poslední dražitel: 10680