9 300 000 Kč

Marold Luděk (1865 - 1898)

Merenda
olej na dřevě, 31, 5 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018 22:30:00

Číslo položky: 10796
Poslední dražitel: 11411

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Pohled na zříceninu
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zkřížený rám, signováno PD, datováno 1863, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021 22:20:00

Číslo položky: 13965
Poslední dražitel: 13911

Svatováclavský dvoudukát 1934

Au 986/1000, váha 6, 98 g, průměr 25 mm, rok 1934, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:40:00

Číslo položky: 15075
Poslední dražitel: 14268

Čapek Josef (1887 - 1945)

Hudební zátiší
kombinovaná technika na kartonu, koláž, 33, 5 x 26 cm, nerámováno, signováno tužkou PD, na zadní straně štítek "Ze sbírky Mojmíra Helceleta", datováno 1919
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 209 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 21:25:00

Číslo položky: 10519
Poslední dražitel: 10641

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009 21:25:00

Číslo položky: 3467
Poslední dražitel: 4509

Uzavřená společnost
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 22:15:00

Číslo položky: 14569
Poslední dražitel: 14567

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Koupající se dívky
olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 23:15:00

Číslo položky: 15114
Poslední dražitel: 14295

Dürerova cesta přes Alpy do Benátek
akvarel, tužka na papíře, 50 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2005
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 203 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017 21:50:00

Číslo položky: 9815
Poslední dražitel: 8673

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011 21:55:00

Číslo položky: 4081
Poslední dražitel: 5198

Vodník
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:40:00

Číslo položky: 7944
Poslední dražitel: 9330