Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010 22:00:00

Číslo položky: 4020
Poslední dražitel: 3822

Kaplička v Okrouhlici
pastel na papíře, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno PD, věnování s podpisem LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013 22:05:00

Číslo položky: 6333
Poslední dražitel: 7669

Jansa Václav (1859 - 1913)

Koupání v zátoce
olej na plátně, 57 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007 21:15:00

Číslo položky: 1783
Poslední dražitel: 1808

Rybník od Hluboké
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009 21:55:00

Číslo položky: 3336
Poslední dražitel: 3761

Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7345
Poslední dražitel: 6513

Podzimní nálada v lese
olej plátno kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015 22:10:00

Číslo položky: 7844
Poslední dražitel: 9074

Nesignováno (V. Brožík - okruh autora)

V zahradě
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, na zadní straně přiložen znalecký posudek z roku 1948, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017 21:50:00

Číslo položky: 10645
Poslední dražitel: 9822

Marešová Milada (1901 - 1987)

Svatební hostina
olej na kartonu, 21 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018 21:25:00

Číslo položky: 11121
Poslední dražitel: 11292

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018 21:50:00

Číslo položky: 11747
Poslední dražitel: 10470

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018 22:30:00

Číslo položky: 11900
Poslední dražitel: 12114

do jarní aukce 2019.