Nesignováno

Salome s hlavou Jana Křtitele
olej na plátně, 114 x 147 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, rentoláž, zepředu kovový štítek Carracci Lodovico, Bologna 1555 - 1619, 1. pol. 17. století ?
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015 22:10:00

Číslo položky: 7304
Poslední dražitel: 7738

Jarní tání
olej na kartonu, 32, 5 x 42, 5 cm, rámováno, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 141 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013 21:30:00

Číslo položky: 5626
Poslední dražitel: 6291

Na návštěvě
olej na plátně, 69, 5 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně potvrzení autorství, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 141 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017 22:00:00

Číslo položky: 10109
Poslední dražitel: 11028

Doerell Arnošt Gustav (1832 - 1877)

Pohled na zříceninu
olej na dřevě, 21, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1875, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 140 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015 21:40:00

Číslo položky: 7374
Poslední dražitel: 8259

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Vesničtí milenci
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 140 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017 22:35:00

Číslo položky: 10316
Poslední dražitel: 11147

Jarní tání
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009 20:50:00

Číslo položky: 3523
Poslední dražitel: 4568

Květ magnolie
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012 21:00:00

Číslo položky: 5092
Poslední dražitel: 6360

Barel
olej plátno na kartonu, 21 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013 22:20:00

Číslo položky: 5594
Poslední dražitel: 6325

Krajina s říčkou
olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014 23:05:00

Číslo položky: 6413
Poslední dražitel: 7725

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

olej na plátně, 71 x 100, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014 22:40:00

Číslo položky: 6561
Poslední dražitel: 7955