9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Angyal Gejza (1888 - 1956)

Pohled na hrad
olej na plátně, 111 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 22:20:00

Číslo položky: 14649
Poslední dražitel: 15101

Vodník
barevná litografie, 33, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1942, 43/500
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022 21:45:00

Číslo položky: 15357
Poslední dražitel: 15778

Baletka
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022 23:10:00

Číslo položky: 15425
Poslední dražitel: 14089

Březina Václav (1862 - 1906)

Les s ovcemi
olej na kartonu, 65 x 93 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 178 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013 23:05:00

Číslo položky: 5700
Poslední dražitel: 6813

Dvoudukát 1930 RRR

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6, 982 g, rok 1930, mírně poškozeno, místy skvrny
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 176 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019 21:55:00

Číslo položky: 13063
Poslední dražitel: 13512

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 70, 5 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008 20:30:00

Číslo položky: 2599
Poslední dražitel: 2643

Radimský Václav (1867 - 1946)

Mlýnský náhon
olej na kartonu, 51 x 72, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6188
Poslední dražitel: 7468

Radimský Václav (1867 - 1946)

Močál s divokými kachnami
olej na kartonu, 58 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno s přípisem "věnováno loveckému klubu" PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018 22:20:00

Číslo položky: 11889
Poslední dražitel: 10714

Mamut
kombinovaná technika na kartonu, 71 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019 22:40:00

Číslo položky: 13088
Poslední dražitel: 13151

Komorná v šatech kněžny
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020 21:55:00

Číslo položky: 13204
Poslední dražitel: 13122