Jaggersova kořisť
olej na plátně, 47 x 37 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 21:20:00

Číslo položky: 10636
Poslední dražitel: 10937

Letec Jaggers detektivem
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 10638
Poslední dražitel: 10938

Vážka
olej plátno na kartonu, 35 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 21:30:00

Číslo položky: 10718
Poslední dražitel: 11800

Žluté paraplíčko
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015 22:15:00

Číslo položky: 7294
Poslední dražitel: 8608

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Zima
olej na plátně, 160 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 23:05:00

Číslo položky: 7434
Poslední dražitel: 7829

olej na kartonu, 60 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 120 300 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015 22:30:00

Číslo položky: 7151
Poslední dražitel: 7878

Zimní podvečer
olej na překližce, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:20:00

Číslo položky: 3178
Poslední dražitel: 3634

Noční hnízdění
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011 22:15:00

Číslo položky: 4189
Poslední dražitel: 4933

Ebert Anton (1845 - 1896)

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011 22:10:00

Číslo položky: 4288
Poslední dražitel: 4321

V lese
olej na kartonu, 80 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011 22:00:00

Číslo položky: 4645
Poslední dražitel: 5608