Mařák Julius ?

Balvany
olej na plátně, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu štítek autora, pravděpodobně 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:10:00

Číslo položky: 3057
Poslední dražitel: 3968

Bárta Josef (1864 - 1919)

O žních
olej na kartonu, 65 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6266
Poslední dražitel: 6306

Lesní zátiší s potokem
olej na kartonu, 65, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 21:25:00

Číslo položky: 8017
Poslední dražitel: 9398

Tůňka
olej na plátně, 36, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015 22:20:00

Číslo položky: 8116
Poslední dražitel: 9438

Koníček mého dětství
olej na kartonu, 60 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 115 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:15:00

Číslo položky: 3170
Poslední dražitel: 3205

Jansa Václav (1859 - 1913)

Makové pole
olej na plátně, 33 x 64 cm, rámováno, malba poškozena, nahoře odpadá, signováno LD
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007 20:50:00

Číslo položky: 1778
Poslední dražitel: 2135

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 24, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008 22:00:00

Číslo položky: 2598
Poslední dražitel: 3327

Koupání u řeky
olej na plátně, 92 x 115 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010 21:30:00

Číslo položky: 3597
Poslední dražitel: 4399

Březina Václav (1862 - 1906)

Skalní partie
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013 22:35:00

Číslo položky: 5542
Poslední dražitel: 6701

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Postava v sevřeném prostoru
olej na plátně, 69, 5 x 34 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6183
Poslední dražitel: 7494

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE