Váchal Josef (1884 - 1969)

Strašidelná hájovna
tužka, akvarel na papíře, 52, 5 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně zvlněn, signováno LD, z umělecké pozůstalosti autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 117 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7411
Poslední dražitel: 8780

Uprka Joža (1861 - 1940)

Selská dívka
olej na plátně, 70 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1917
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 117 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 22:30:00

Číslo položky: 3130
Poslední dražitel: 4031

Nečitelně signováno

Muž v kroji
olej plátno na kartonu, 39 x 19 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou LD, zezadu nečitelný přípis a razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 117 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016 22:05:00

Číslo položky: 8903
Poslední dražitel: 10231

*Nezařazeno

Balvany
olej na plátně, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu štítek autora, pravděpodobně 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:10:00

Číslo položky: 3057
Poslední dražitel: 3968

Bárta Josef (1864 - 1919)

O žních
olej na kartonu, 65 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6266
Poslední dražitel: 6306

Lesní zátiší s potokem
olej na kartonu, 65, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 21:25:00

Číslo položky: 8017
Poslední dražitel: 9398

Tůňka
olej na plátně, 36, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015 22:20:00

Číslo položky: 8116
Poslední dražitel: 9438

Koníček mého dětství
olej na kartonu, 60 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 115 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:15:00

Číslo položky: 3170
Poslední dražitel: 3205

Jansa Václav (1859 - 1913)

Makové pole
olej na plátně, 33 x 64 cm, rámováno, malba poškozena, nahoře odpadá, signováno LD
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007 20:50:00

Číslo položky: 1778
Poslední dražitel: 2135

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 24, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008 22:00:00

Číslo položky: 2598
Poslední dražitel: 3327