Noční hnízdění
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011 22:15:00

Číslo položky: 4189
Poslední dražitel: 4933

Ebert Anton (1845 - 1896)

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011 22:10:00

Číslo položky: 4288
Poslední dražitel: 4321

V lese
olej na kartonu, 80 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011 22:00:00

Číslo položky: 4645
Poslední dražitel: 5608

Desetidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 42 mm, váha 34,90 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1933, raženo 1780 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013 20:06:00

Číslo položky: 6354
Poslední dražitel: 7692

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Studie dobytka
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 56 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015 22:15:00

Číslo položky: 7468
Poslední dražitel: 8603

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 150 x 190 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoaláž, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015 21:50:00

Číslo položky: 7559
Poslední dražitel: 8303

Langer Karel (1878 - 1947)

Májová neděle na Hradčanech
olej na kartonu, 76 x 111 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, vlevo dole přípis autora, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016 21:40:00

Číslo položky: 8636
Poslední dražitel: 9972

Váchal Josef (1884 - 1969)

Strašidelná hájovna
tužka, akvarel na papíře, 52, 5 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně zvlněn, signováno LD, z umělecké pozůstalosti autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 117 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7411
Poslední dražitel: 8780

Uprka Joža (1861 - 1940)

Selská dívka
olej na plátně, 70 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1917
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 117 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 22:30:00

Číslo položky: 3130
Poslední dražitel: 4031

Nečitelně signováno

Muž v kroji
olej plátno na kartonu, 39 x 19 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou LD, zezadu nečitelný přípis a razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 117 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2016 22:05:00

Číslo položky: 8903
Poslední dražitel: 10231

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE