olej na kartonu, 60 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 120 300 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015 22:30:00

Číslo položky: 7151
Poslední dražitel: 7878

Zimní podvečer
olej na překližce, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:20:00

Číslo položky: 3178
Poslední dražitel: 3634

Noční hnízdění
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011 22:15:00

Číslo položky: 4189
Poslední dražitel: 4933

Ebert Anton (1845 - 1896)

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011 22:10:00

Číslo položky: 4288
Poslední dražitel: 4321

V lese
olej na kartonu, 80 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011 22:00:00

Číslo položky: 4645
Poslední dražitel: 5608

Desetidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 42 mm, váha 34,90 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1933, raženo 1780 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013 20:06:00

Číslo položky: 6354
Poslední dražitel: 7692

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Studie dobytka
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 56 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015 22:15:00

Číslo položky: 7468
Poslední dražitel: 8603

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 150 x 190 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoaláž, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015 21:50:00

Číslo položky: 7559
Poslední dražitel: 8303

Langer Karel (1878 - 1947)

Májová neděle na Hradčanech
olej na kartonu, 76 x 111 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, vlevo dole přípis autora, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016 21:40:00

Číslo položky: 8636
Poslední dražitel: 9972

Nečitelně signováno (Imro Weiner-Kráľ ?)

Podzimní nálada (Javorníky)
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno na třech místech poškozeno, nečitelně signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017 22:00:00

Číslo položky: 9876
Poslední dražitel: 9879