Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

Pirát
olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013 21:20:00

Číslo položky: 5553
Poslední dražitel: 5461

Benka Martin (1888 - 1971)

Chalupa nad říčkou
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, malba ovlivněna Aloisem Kalvodou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008 21:00:00

Číslo položky: 2454
Poslední dražitel: 3050

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916, věnování autora architektovi Slámovi
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008 20:40:00

Číslo položky: 2541
Poslední dražitel: 3251

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010 22:00:00

Číslo položky: 4020
Poslední dražitel: 3822

Kaplička v Okrouhlici
pastel na papíře, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno PD, věnování s podpisem LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013 22:05:00

Číslo položky: 6333
Poslední dražitel: 7669

Koupání
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020 21:45:00

Číslo položky: 13254
Poslední dražitel: 12994

Pytlák
olej na překližce, 51 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka místy popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 21:15:00

Číslo položky: 14072
Poslední dražitel: 14667

*Nezařazeno

Květinové zátiší
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 21:50:00

Číslo položky: 14246
Poslední dražitel: 13688

Slovenská krajina
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 156 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020 21:50:00

Číslo položky: 13255
Poslední dražitel: 13892

Jansa Václav (1859 - 1913)

Koupání v zátoce
olej na plátně, 57 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007 21:15:00

Číslo položky: 1783
Poslední dražitel: 1808

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.