Hála Jan (1890 - 1959)

olej plátno na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 59 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7286
Poslední dražitel: 8681

Žluté paraplíčko
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015 22:15:00

Číslo položky: 7294
Poslední dražitel: 8608

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Zima
olej na plátně, 160 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 23:05:00

Číslo položky: 7434
Poslední dražitel: 7829

olej na kartonu, 60 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 120 300 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015 22:30:00

Číslo položky: 7151
Poslední dražitel: 7878

Zimní podvečer
olej na překližce, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:20:00

Číslo položky: 3178
Poslední dražitel: 3634

Noční hnízdění
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011 22:15:00

Číslo položky: 4189
Poslední dražitel: 4933

Ebert Anton (1845 - 1896)

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011 22:10:00

Číslo položky: 4288
Poslední dražitel: 4321

V lese
olej na kartonu, 80 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011 22:00:00

Číslo položky: 4645
Poslední dražitel: 5608

Desetidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 42 mm, váha 34,90 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1933, raženo 1780 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013 20:06:00

Číslo položky: 6354
Poslední dražitel: 7692

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Studie dobytka
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 56 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015 22:15:00

Číslo položky: 7468
Poslední dražitel: 8603