9 300 000 Kč

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Květinové zátiší
olej plátno na kartonu, 44 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6320
Poslední dražitel: 7458

Benka Martin (1888 - 1971)

Kriváň
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015 22:20:00

Číslo položky: 7495
Poslední dražitel: 8850

Jaro
kombinovaná technika na kartonu, 30 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, zašpiněno, signováno LH, datováno 1943, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017 22:05:00

Číslo položky: 9380
Poslední dražitel: 10043

Marold Luděk (1865 - 1898)

Merenda
olej na dřevě, 31, 5 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018 22:30:00

Číslo položky: 10796
Poslední dražitel: 11411

Čapek Josef (1887 - 1945)

Hudební zátiší
kombinovaná technika na kartonu, koláž, 33, 5 x 26 cm, nerámováno, signováno tužkou PD, na zadní straně štítek "Ze sbírky Mojmíra Helceleta", datováno 1919
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 209 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 21:25:00

Číslo položky: 10519
Poslední dražitel: 10641

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009 21:25:00

Číslo položky: 3467
Poslední dražitel: 4509

Dürerova cesta přes Alpy do Benátek
akvarel, tužka na papíře, 50 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2005
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 203 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017 21:50:00

Číslo položky: 9815
Poslední dražitel: 8673

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011 21:55:00

Číslo položky: 4081
Poslední dražitel: 5198

Vodník
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:40:00

Číslo položky: 7944
Poslední dražitel: 9330

Vodník
barevná litografie, 34 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 348/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:15:00

Číslo položky: 8415
Poslední dražitel: 9822