Léto na venkově
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010 20:50:00

Číslo položky: 3908
Poslední dražitel: 5041

Kubín Otakar (1883 - 1969)

olej na plátně, 64, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, vystaveno na výstavě umělecké besedy v Obecním domě v roce 1934 a 1938
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012 21:55:00

Číslo položky: 5096
Poslední dražitel: 4967

Zátiší s ovocem
olej na lepence, 22 x 31 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1943, přiložen odborný znalecký posudek
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 22:05:00

Číslo položky: 8114
Poslední dražitel: 9436

Sklizeň úrody
olej na plátně, 91 x 139 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007 21:35:00

Číslo položky: 2249
Poslední dražitel: 2822

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017 22:25:00

Číslo položky: 9334
Poslední dražitel: 10469

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Odpočívající ženy
olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017 21:50:00

Číslo položky: 9784
Poslední dražitel: 9520

Pětidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 34 mm, váha 17,455 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1930 RRR, raženo 543 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 181 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013 21:32:00

Číslo položky: 6139
Poslední dražitel: 7541

Pětidukát - sv. Václav

Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 181 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013 21:31:00

Číslo položky: 6140
Poslední dražitel: 7465

Jaro za Prahou
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 20:15:00

Číslo položky: 3136
Poslední dražitel: 4171

Zimní den v Rožné
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:30:00

Číslo položky: 3150
Poslední dražitel: 4157