9 300 000 Kč

Stokoruna - Franc Josef

Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, k 60. výročí nastoupení vlády France Josefa I.
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 196 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 21:10:00

Číslo položky: 9746
Poslední dražitel: 10136

Zima na venkově
olej na plátně, 101 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015 21:40:00

Číslo položky: 7618
Poslední dražitel: 7693

olej na plátně, 98 x 155 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 22:40:00

Číslo položky: 8468
Poslední dražitel: 9769

Květný den
olej na plátně, 89 x 139, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 193 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017 21:50:00

Číslo položky: 9597
Poslední dražitel: 10268

Léto na venkově
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010 20:50:00

Číslo položky: 3908
Poslední dražitel: 5041

Kubín Otakar (1883 - 1969)

olej na plátně, 64, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, vystaveno na výstavě umělecké besedy v Obecním domě v roce 1934 a 1938
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012 21:55:00

Číslo položky: 5096
Poslední dražitel: 4967

Zátiší s ovocem
olej na lepence, 22 x 31 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1943, přiložen odborný znalecký posudek
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 22:05:00

Číslo položky: 8114
Poslední dražitel: 9436

Sklizeň úrody
olej na plátně, 91 x 139 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007 21:35:00

Číslo položky: 2249
Poslední dražitel: 2822

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017 22:25:00

Číslo položky: 9334
Poslední dražitel: 10469

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Odpočívající ženy
olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2017 21:50:00

Číslo položky: 9784
Poslední dražitel: 9520

do jarní aukce 2019.