Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Svatováclavský dvoudukát 1930

Au 986/1000, váha 6, 982 g, průměr 25 mm, rok 1930, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše, zahnědlé skvrny
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:10:00

Číslo položky: 14076
Poslední dražitel: 13569

Desetidukát - sv. Václav 1929

Au 986/1000, váha 34, 9 g, průměr 42 mm, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1929, poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021 22:35:00

Číslo položky: 14434
Poslední dražitel: 14932

Mally Gustav (1879 - 1952)

Rozhovor na lúke
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, malba místy odpadlá, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023 22:25:00

Číslo položky: 16391
Poslední dražitel: 14183

olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 299 900 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009 21:05:00

Číslo položky: 3032
Poslední dražitel: 3951

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 297 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023 21:35:00

Číslo položky: 15811
Poslední dražitel: 14180

Jihočeský rybník
olej na plátně, 75 x 112 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 295 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2009 22:00:00

Číslo položky: 3038
Poslední dražitel: 3955

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Krajina u Simiane
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 295 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010 20:35:00

Číslo položky: 3959
Poslední dražitel: 4501

Nečitelně signováno

Cirkus v krajině
olej na kartonu, 20 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, pasparta, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 295 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017 21:25:00

Číslo položky: 10319
Poslední dražitel: 10706

Desetidukát (1929 - 1938)

Au 986/1000, průměr 42 mm, váha 34, 884 g, rok 1932, vroubkovaná hrana, na hranách mírně oťuky, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 291 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018 21:30:00

Číslo položky: 11875
Poslední dražitel: 10014

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Chaville u Paříže
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 291 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.3.2023 22:15:00

Číslo položky: 16005
Poslední dražitel: 13660

do JARNÍ AUKCE.