Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011 21:55:00

Číslo položky: 4081
Poslední dražitel: 5198

Vodník
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:40:00

Číslo položky: 7944
Poslední dražitel: 9330

Vodník
barevná litografie, 34 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 348/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:15:00

Číslo položky: 8415
Poslední dražitel: 9822

Stokoruna - Franc Josef

Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, k 60. výročí nastoupení vlády France Josefa I.
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 196 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017 21:10:00

Číslo položky: 9746
Poslední dražitel: 10136

Zima na venkově
olej na plátně, 101 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2015 21:40:00

Číslo položky: 7618
Poslední dražitel: 7693

olej na plátně, 98 x 155 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 22:40:00

Číslo položky: 8468
Poslední dražitel: 9769

Květný den
olej na plátně, 89 x 139, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 193 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017 21:50:00

Číslo položky: 9597
Poslední dražitel: 10268

Léto na venkově
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010 20:50:00

Číslo položky: 3908
Poslední dražitel: 5041

Kubín Otakar (1883 - 1969)

olej na plátně, 64, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, vystaveno na výstavě umělecké besedy v Obecním domě v roce 1934 a 1938
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012 21:55:00

Číslo položky: 5096
Poslední dražitel: 4967

Zátiší s ovocem
olej na lepence, 22 x 31 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1943, přiložen odborný znalecký posudek
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 22:05:00

Číslo položky: 8114
Poslední dražitel: 9436

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE