9 300 000 Kč

Sv. Jiří
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 710 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019 22:20:00

Číslo položky: 13060
Poslední dražitel: 13510

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Trh v Michalovcích
olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 593 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:40:00

Číslo položky: 10530
Poslední dražitel: 11639

Desetidukát - sv. Václav 1929

Au 986/1000, váha 34, 884 g, průměr 42 mm, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1929, mírně poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 560 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:20:00

Číslo položky: 14079
Poslední dražitel: 13571

Zátiší s jablky
olej na plátně, 29 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1313, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 560 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:20:00

Číslo položky: 14942
Poslední dražitel: 14175

Starý přístav v Dubrovníku večer
olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, zezadu přípis tužkou, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 22:45:00

Číslo položky: 7354
Poslední dražitel: 7071

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zátiší s květinami
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 70, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015 21:45:00

Číslo položky: 7467
Poslední dražitel: 8601

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Magnolie
olej na plátně, 101 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:20:00

Číslo položky: 7887
Poslední dražitel: 8900

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zahrada v Trojském zámku
olej na plátně, 123, 5 x 155 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:10:00

Číslo položky: 9117
Poslední dražitel: 9398

Desetidukát - sv. Václav 1931

Au 986/1000, váha 34, 884 g, průměr 42 mm, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1931, mírně poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 510 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:15:00

Číslo položky: 14078
Poslední dražitel: 13571

Desetidukát - sv. Václav 1934

Au 986/1000, váha 34, 884 g, průměr 42 mm, rok 1934, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 505 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 22:35:00

Číslo položky: 14748
Poslední dražitel: 14555