Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zátiší s květinami
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 70, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015 21:45:00

Číslo položky: 7467
Poslední dražitel: 8601

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Magnolie
olej na plátně, 101 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:20:00

Číslo položky: 7887
Poslední dražitel: 8900

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zahrada v Trojském zámku
olej na plátně, 123, 5 x 155 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:10:00

Číslo položky: 9117
Poslední dražitel: 9398

Desetidukát - sv. Václav 1931

Au 986/1000, váha 34, 884 g, průměr 42 mm, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1931, mírně poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 510 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:15:00

Číslo položky: 14078
Poslední dražitel: 13571

Medek Mikuláš (1926 - 1974)

Sklenice plná nepokoje VI
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 490 000 Kč
Dosažená cena: 500 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011 22:00:00

Číslo položky: 4496
Poslední dražitel: 4482

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Horská krajina
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 480 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:45:00

Číslo položky: 14007
Poslední dražitel: 13234

Radimský Václav (1867 - 1946)

Prosluněná tůň
olej na kartonu, 71 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, zvlněný karton, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 460 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:20:00

Číslo položky: 10583
Poslední dražitel: 10975

Sion Zbyšek (*1938)

Hanbou se propadnout
kombinovaná technika na plátně, 88 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně promáčknuto, signováno PD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 420 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021 21:45:00

Číslo položky: 13962
Poslední dražitel: 11179

Nesignováno

Dostihy v Paříži
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 405 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14090
Poslední dražitel: 13579

Baletka
olej na plátně, 95, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 399 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018 21:55:00

Číslo položky: 11890
Poslední dražitel: 12197

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.