Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Baletka
olej na plátně, 95, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 399 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018 21:55:00

Číslo položky: 11890
Poslední dražitel: 12197

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 68 x 96 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:50:00

Číslo položky: 7971
Poslední dražitel: 9123

U kamenného mostu
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 370 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:10:00

Číslo položky: 3137
Poslední dražitel: 3317

Belsky Bogdanov, N. P. (1868 - 1945)

olej na plátně, 69 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009 21:55:00

Číslo položky: 3175
Poslední dražitel: 3281

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Bláhová Psyché
olej na plátně, 140 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba chráněna původním sklem, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5379
Poslední dražitel: 6628

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Plachetnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:15:00

Číslo položky: 6378
Poslední dražitel: 7697

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

olej na plátně, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 346 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017 22:30:00

Číslo položky: 10531
Poslední dražitel: 11667

Moře
olej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 340 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010 21:25:00

Číslo položky: 3704
Poslední dražitel: 3765

Radimský Václav (1867 - 1946)

Zrcadlení
olej na kartonu, 70, 5 x 102 cm, rámováno, rám mírně poškozen, při okrajích karton místy poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 335 000 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012 22:00:00

Číslo položky: 4964
Poslední dražitel: 5846

Černý Karel (1910 - 1960)

Ležící mužský akt
olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 22:25:00

Číslo položky: 8027
Poslední dražitel: 9367