U kamenného mostu
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 370 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:10:00

Číslo položky: 3137
Poslední dražitel: 3317

Belsky Bogdanov, N. P. (1868 - 1945)

olej na plátně, 69 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009 21:55:00

Číslo položky: 3175
Poslední dražitel: 3281

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Bláhová Psyché
olej na plátně, 140 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba chráněna původním sklem, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5379
Poslední dražitel: 6628

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Plachetnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:15:00

Číslo položky: 6378
Poslední dražitel: 7697

Moře
olej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 340 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010 21:25:00

Číslo položky: 3704
Poslední dražitel: 3765

Radimský Václav (1867 - 1946)

Zrcadlení
olej na kartonu, 70, 5 x 102 cm, rámováno, rám mírně poškozen, při okrajích karton místy poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 335 000 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2012 22:00:00

Číslo položky: 4964
Poslední dražitel: 5846

Černý Karel (1910 - 1960)

Ležící mužský akt
olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015 22:25:00

Číslo položky: 8027
Poslední dražitel: 9367

Stany
kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 9, 7 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 333 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2012 22:10:00

Číslo položky: 4951
Poslední dražitel: 5019

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Kvetoucí luka
olej na plátně, 76 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:35:00

Číslo položky: 3172
Poslední dražitel: 4048

Bítov
olej na plátně, 163 x 196 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011 23:00:00

Číslo položky: 4765
Poslední dražitel: 5669

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE