Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Ponocný
kombinovaná technika na papíře (akvarel, tuš, běloba), 12, 5 x 10, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním v dolní části, datováno 1951, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:25:00

Číslo položky: 9274
Poslední dražitel: 8776

olej na plátně, 170, 5 x 134 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018 23:00:00

Číslo položky: 10867
Poslední dražitel: 11461

Borovice
olej na plátně, 120 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007 20:00:00

Číslo položky: 2235
Poslední dražitel: 2771

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

kresba uhlem, 43 x 58 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století, restituce, restituováno z Krajské galerie ve Zlíně číslo 294
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009 21:05:00

Číslo položky: 3122
Poslední dražitel: 4025

Pirát
olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013 21:20:00

Číslo položky: 5553
Poslední dražitel: 5461

Benka Martin (1888 - 1971)

Chalupa nad říčkou
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, malba ovlivněna Aloisem Kalvodou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008 21:00:00

Číslo položky: 2454
Poslední dražitel: 3050

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916, věnování autora architektovi Slámovi
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008 20:40:00

Číslo položky: 2541
Poslední dražitel: 3251

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010 22:00:00

Číslo položky: 4020
Poslední dražitel: 3822

Kaplička v Okrouhlici
pastel na papíře, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno PD, věnování s podpisem LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013 22:05:00

Číslo položky: 6333
Poslední dražitel: 7669

Jansa Václav (1859 - 1913)

Koupání v zátoce
olej na plátně, 57 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007 21:15:00

Číslo položky: 1783
Poslední dražitel: 1808