Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015 21:55:00

Číslo položky: 7345
Poslední dražitel: 6513

Podzimní nálada v lese
olej plátno kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015 22:10:00

Číslo položky: 7844
Poslední dražitel: 9074

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 151 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008 20:30:00

Číslo položky: 2963
Poslední dražitel: 3430

Želnava
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 150 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:45:00

Číslo položky: 8413
Poslední dražitel: 9780

Hudeček František (1909 - 1990)

Postavy a domy
olej na kartonu, 12, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1946, číslo 47, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 150 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6127
Poslední dražitel: 6208

Postavy
kombinovaná technika, 35 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 150 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2009 21:50:00

Číslo položky: 3064
Poslední dražitel: 3973

Trh ve Svratce
olej na plátně, 40 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011 20:40:00

Číslo položky: 4196
Poslední dražitel: 3955

Saudek Kája (1935 - 2015)

Motiv z Letné
olej na plátně, 55 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016 22:15:00

Číslo položky: 8544
Poslední dražitel: 9229

Fécamp
olej na kartonu, 33 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 146 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013 21:45:00

Číslo položky: 5506
Poslední dražitel: 5128

Na pláži (Rujana)
olej na kartonu, 37 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1921, zezadu 6 razítek z výstav, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010 21:25:00

Číslo položky: 3713
Poslední dražitel: 4475