Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

K jaru v Kameničkách
olej na plátně, 62 x 84 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011 22:40:00

Číslo položky: 4510
Poslední dražitel: 5727

Langer Karel (1878 - 1947)

Letní nálada
olej na kartonu, 35, 5 x 28, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011 22:25:00

Číslo položky: 4674
Poslední dražitel: 4696

Automobil
tempera na papíře, 20 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:45:00

Číslo položky: 7943
Poslední dražitel: 8572

Bokšay Josef (1891 - 1975)

Podzim na řece
olej na kartonu, 70 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1928, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019 22:45:00

Číslo položky: 12517
Poslední dražitel: 12187

Březina Václav (1862 - 1906)

Les s ovcemi
olej na kartonu, 65 x 93 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 178 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013 23:05:00

Číslo položky: 5700
Poslední dražitel: 6813

Dvoudukát 1930 RRR

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6, 982 g, rok 1930, mírně poškozeno, místy skvrny
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 176 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019 21:55:00

Číslo položky: 13063
Poslední dražitel: 13512

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 70, 5 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008 20:30:00

Číslo položky: 2599
Poslední dražitel: 2643

Radimský Václav (1867 - 1946)

Mlýnský náhon
olej na kartonu, 51 x 72, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:25:00

Číslo položky: 6188
Poslední dražitel: 7468

Radimský Václav (1867 - 1946)

Močál s divokými kachnami
olej na kartonu, 58 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno s přípisem "věnováno loveckému klubu" PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018 22:20:00

Číslo položky: 11889
Poslední dražitel: 10714

Mamut
kombinovaná technika na kartonu, 71 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019 22:40:00

Číslo položky: 13088
Poslední dražitel: 13151

do aukce Září 2020.