Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11584
Poslední dražitel: 12223

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Duchové
kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 25 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, značeno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11384
Poslední dražitel: 11826

olej na plátně, 72 x 100 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11438
Poslední dražitel: 11864

Nesignováno

olej na plátně, 58 x 145 cm, ráomváno, malba mírně poškozena, nesignováno, datováno VII 1906
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11563
Poslední dražitel: 9675

Rombald

Letní nálada
olej na plátně, 97 x 125 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11387
Poslední dražitel: 12351

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Liška
olej na kartonu, 79 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11388
Poslední dražitel: 11309

Bítov
olej na kartonu, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11554
Poslední dražitel: 11805

Vlak
olej na kartonu, 50 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11380
Poslední dražitel: 12092

Tání na Českomoravské vysočině
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11411
Poslední dražitel: 9947

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Selka Hozačka
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11428
Poslední dražitel: 9961

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

olej na kartonu, 25 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 17 300 Kč
Příhoz: 500 Kč