9 300 000 Kč

Číslo položky: 11448
Poslední dražitel: 9481

Dillinger Peter (1899 - 1954)

Ležící dívčí akt
pastel na papíře, 12 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11451
Poslední dražitel: 11876

Ptáček Josef (1891 - ?)

Motiv z Českomoravské Vysočiny
olej na kartonu, 45, 5 x 70 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11486
Poslední dražitel: 9376

Kroměříž
barevná litografie, 32 x 27 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11408
Poslední dražitel: 10260

Milinovský Filip (1886 - 1958)

Montmartre
olej na plátně, 26 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11403
Poslední dražitel: 10370

Bureš

Zasněžená vesnice
olej na plátně, 36 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 10780
Poslední dražitel: 10857

Nečitelně signováno (Netík Miroslav?)

kvaš na kartonu, 62, 5 x 62, 5 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, datováno 1968, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11397
Poslední dražitel: 10366

Látal

olej na kartonu, 26 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 10873
Poslední dražitel: 10540

linoryt, 42 x 30 cm, 42/100, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11446
Poslední dražitel: 11870

Sevilla F.

Chlapec s cigaretou
olej plátno na kartonu, 28 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1 pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11393
Poslední dražitel: 11970

Nečitelně signováno (Čenčík?)

Lesní zátiší s průčelím hradu
olej na kartonu, 47 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:05:00