Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11414
Poslední dražitel: 11061

Sovánka Karol (1883 - 1961)

olej na plátně, 48 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, mírně krakeláž, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11383
Poslední dražitel: 11465

Gruber

Cesta vesnicí
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11318
Poslední dražitel: 10311

Vesnický statek
olej na plátně, 50 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11323
Poslední dražitel: 11985

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Drahelice
olej na plátně, 50 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11324
Poslední dražitel: 12111

Ostrov Lakrum
olej na kartonu, 48, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11317
Poslední dražitel: 10309

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11485
Poslední dražitel: 9378

Náměstí v Kroměříži
barevná litografie, VP 28 x 34 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11252
Poslední dražitel: 12102

Setkání
perokresba, 15, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11367
Poslední dražitel: 11537

Portrét dámy
olej na kartonu, 60 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11374
Poslední dražitel: 11978

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Slovácko
litografie, 21, 5 x 31 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč