9 300 000 Kč

Číslo položky: 11519
Poslední dražitel: 10451

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11478
Poslední dražitel: 11902

Nečitelně signováno

Vřesová studánka
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11027
Poslední dražitel: 11586

Nečitelně signováno

Horská krajina
olej na plátně, 38 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11017
Poslední dražitel: 11582

olej na plátně, 44 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11471
Poslední dražitel: 11064

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Pohled na řeku v údolí
olej na plátně, 35 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11093
Poslední dražitel: 10784

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Hospodská scéna
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11094
Poslední dražitel: 10888

Nesignováno

Prodavačka fialek
olej na sololitu, 33 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11359
Poslední dražitel: 11807

Skula M. František (1891 - 1977)

Zahradní domky
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11338
Poslední dražitel: 12190

Duha
černobílá litografie, 43 x 50, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11060
Poslední dražitel: 9071

Mencl Lubomír

Ovocné zátiší
akvarel na papíře, 34 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:15:00