Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11246
Poslední dražitel: 11887

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika/papír, 34 x 49 cm, 6/30, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1967
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  23:35:00
Číslo položky: 11351
Poslední dražitel: 11719

olej na plátně, 47 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11128
Poslední dražitel: 10388

Kohout Alois (1891 - 1977)

Benátky I.
olej na plátně, 59 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11174
Poslední dražitel: 9925

Langer Karel (1878 - 1947)

Čimelice
olej na kartonu, 19, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11237
Poslední dražitel: 12248

Chlupáči
perokresba, 23, 5 x 19, 5 cm, rámováno, signováno PD, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11249
Poslední dražitel: 11099

olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11159
Poslední dražitel: 11516

Nečitelně signováno (Marten)

Krajina u Moskvy II.
olej na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1895, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě)
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11254
Poslední dražitel: 11976

Dáma s kavalírem
barevná litografie, 18, 5 x 15 cm, 21 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11286
Poslední dražitel: 10288

Zimní rokle
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11002
Poslední dražitel: 10935

Bílek

Dívčí akty u vody
olej na kartonu, 49 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:25:00