9 300 000 Kč

Číslo položky: 11272
Poslední dražitel: 11746

Emler František (1912 - 1992)

Korida
kombinovaná technika, 21 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11007
Poslední dražitel: 12075

Na Bahnísku
kvaš na papíře, 34 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 10994
Poslední dražitel: 12068

Malostranská ulice
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11465
Poslední dražitel: 12369

Schmucker R.

Kožná ulička
olej na překližce, 59 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11504
Poslední dražitel: 11143

Krejsa Josef (1896 - 1941)

U ohně
olej na překližce, 21 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11019
Poslední dražitel: 10097

olej na plátně, 30 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11109
Poslední dražitel: 11901

Goth Jan (1889 - 1959)

Ilustrace - Polárník na saních
kvaš, akvarel, běloba na papíře, 28 x 22 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1923, ilustrace k časopisu Širým světem
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11503
Poslední dražitel: 12180

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 33 x 39 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1923
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11502
Poslední dražitel: 11142

Háša Jaroslav (1890 - ?)

olej na překližce, 26 x 35 cm, rámováno, poškozeno, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11050
Poslední dražitel: 12122

J. Nenadál

Zahradnictví p. Bureše
olej na kartonu, 38, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  20:50:00