9 300 000 Kč

Číslo položky: 11313
Poslední dražitel: 11774

Šebek Jan (1890 - 1966)

Portrét muže
olej na plátně, 32 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11468
Poslední dražitel: 10415

Silka

Vlčí mák
olej na překližce, 47, 5 x 62, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11308
Poslední dražitel: 11772

Šebek Jan (1890 - 1966)

Portrét selky
olej na dřevě, 22, 5 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováné PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11300
Poslední dražitel: 11246

olej na překližce, 35 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11310
Poslední dražitel: 10303

Hrad Rabí
olej na sololitu, 20, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11344
Poslední dražitel: 10328

Nečitelně signováno

Horské louky
olej na plátně, 28 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11277
Poslední dražitel: 11723

Tomič R.

Z Balkánu
pastel na papíře, 32, 5 x 48, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1937
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 11303
Poslední dražitel: 12036

Kounek F.

Sázava
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11343
Poslední dražitel: 10970

Nečitelně signováno (Rotter?)

Chalupa
olej na plátně, 43 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11271
Poslední dražitel: 9357

Demel Karel (* 1942)

Hlava dívky
lept na papíře, 23 x 17 cm, 16/125, rámováno, pasparta, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:00:00