9 300 000 Kč

Číslo položky: 11484
Poslední dražitel: 9378

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberk
barevná litografie, VP 61 x 48, 5 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11430
Poslední dražitel: 11505

Paříž
barevná litografie, 33 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11348
Poslední dražitel: 11924

Nesignováno (Macoun Gustav)

Motiv z Českého Krumlova
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  22:10:00
Číslo položky: 11437
Poslední dražitel: 10395

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Plzni, převzetí obrazu Plzeň nebo Praha
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  22:05:00
Číslo položky: 11441
Poslední dražitel: 9842

Horní Dubenky
olej na plátně, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11589
Poslední dražitel: 11805

Dívka s šátkem
kombinovaná technika na lepence, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11562
Poslední dražitel: 10483

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Rybářská vesnice
kombinovaná technika na kartonu, 61, 5 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11443
Poslední dražitel: 11992

Monogram A. P.

Amorek
kombinovaná technika na papíře, 48 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem A. P. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11564
Poslední dražitel: 12498

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Pod strání v Javornici
olej na plátně, 60 x 81, 5 cm, č. 1424, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 45 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11415
Poslední dražitel: 11772

Medvecká Mária (1914 - 1986)

olej na plátně, 19 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:35:00