Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11461
Poslední dražitel: 11879

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Jezdci z apokalypsy
kombinovaná technika na plátně, 45, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, uprostřed kompozice plátno natrženo cca 1 cm
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11557
Poslední dražitel: 11947

Potok v zimě
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11409
Poslední dražitel: 11926

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 23 x 31, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11408
Poslední dražitel: 10260

Milinovský Filip (1886 - 1958)

Montmartre
olej na plátně, 26 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11560
Poslední dražitel: 11431

Českomoravská Vysočina
olej na plátně, 36 x 52 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno LD, datováno 1934, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:35:00
Číslo položky: 11500
Poslední dražitel: 10439

Letní nálada na Vožicku
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:30:00
Číslo položky: 11521
Poslední dražitel: 12319

Portrét ženy
olej na kartonu, 71, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11490
Poslední dražitel: 11897

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Husopaska
olej na dřevě, 41, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:15:00
Číslo položky: 11593
Poslední dražitel: 11786

Židlický Jiří (1895 - 1950)

Tetřev v krajině
olej na překližce, 120 x 120 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11432
Poslední dražitel: 11786

Musil Leopold (1920 - 1997)

Loďky
olej na sololitu, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:10:00