9 300 000 Kč

Číslo položky: 11426
Poslední dražitel: 10035

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na kartonu, 53 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11511
Poslední dražitel: 11913

Nesignováno (Piepenhagen?)

Lesní cesta
tužka na papíře, 9, 5 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11413
Poslední dražitel: 9085

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Pohled na zasněženou vesnici
olej na kartonu, 23 x 31, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, datováno 1921
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11434
Poslední dražitel: 11728

Musil Leopold (1920 - 1997)

Slunečnice
olej na sololitu, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11461
Poslední dražitel: 11879

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Jezdci z apokalypsy
kombinovaná technika na plátně, 45, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, uprostřed kompozice plátno natrženo cca 1 cm
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11557
Poslední dražitel: 11947

Potok v zimě
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11410
Poslední dražitel: 11843

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Dívka na louce
olej na plátně, 61 x 51 cm, rámováno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11488
Poslední dražitel: 12213

Procházka J.

Staroměstské náměstí
olej plátno na kartonu, 63, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11459
Poslední dražitel: 11158

Českomoravská vysočina
kombinovaná technika na kartonu, 29 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11550
Poslední dražitel: 12475

Hála Antonín (1895 - 1952)

Chalupy v lese
olej na plátně, 58 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč