Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11125
Poslední dražitel: 10606

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

V zahradě
olej na plátně, 43 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11064
Poslední dražitel: 11306

Průhled na řeku
olej na kartonu, 46 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11221
Poslední dražitel: 10860

Kilian Josef (1918 - 1999)

Třeboňské léto
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11063
Poslední dražitel: 11305

Zimní vesnice
olej na plátně, 65 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11302
Poslední dražitel: 12038

Pohled na hrad Rábí
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11275
Poslední dražitel: 11905

Na lodi
barevná litografie, 54 x 43 cm, 18/70, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11278
Poslední dražitel: 10574

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

tužka na papíře, 11, 5 x 6, 5 cm, rámováno, pozůstalost Toyen, vydraženo 1982 v aukční síni Vapler Paris, publikováno v katalogu Vapler
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11276
Poslední dražitel: 12273

Coubine

Caseneuve
tužka na papíře, 22 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11009
Poslední dražitel: 11741

Monogram T.

Dva pieroti
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, datováno 1962, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11008
Poslední dražitel: 11133

Pelc Antonín (1895 - 1967)

Krajina z ostrova Martinic
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:55:00