9 300 000 Kč

Číslo položky: 11535
Poslední dražitel: 10463

Diviš Jan

olej na plátně, 45, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11537
Poslední dražitel: 12041

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 59, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11273
Poslední dražitel: 9358

Wachsmann Alois (1898 - 1942)

Sedící kubistická žena
tužka na papíře, 35, 5 x 25, 5 cm, rámováno, zaskleno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11309
Poslední dražitel: 11004

Šebek Jan (1890 - 1966)

Dívčí portrét
olej na dřevě, 29, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11516
Poslední dražitel: 11444

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Chalupy s břízami
olej na kartonu, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11311
Poslední dražitel: 11771

Šebek Jan (1890 - 1966)

Chodská nevěsta
olej na dřevě, 31, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11301
Poslední dražitel: 11801

Gustav Lustig

Zátiší s hroznem
olej na sololitu, 43 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11289
Poslední dražitel: 11756

olej na plátně, 28 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11290
Poslední dražitel: 12244

Rombald

Drůbež na dvoře
olej na plátně, 37 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11305
Poslední dražitel: 10301

Statek
olej na plátně, 30 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč