tlacitko menu
Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do vánoční aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
detail
=detail=
Číslo položky: 11001
Poslední dražitel: 12075

Historie příhozů
info-ikon

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

více o autorovi...

Kytice ve váze
olej na plátně, 66 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha, ověřovací certifikát...
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  21:30:00
detail
=detail=
Číslo položky: 11003
Poslední dražitel: 11860

Historie příhozů
info-ikon

Číla Otakar (1894 - 1977)

více o autorovi...

Tetřevi
olej na plátně, 66 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha, ověřovací certifikát pravos...
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  21:30:00
detail
=detail=
Číslo položky: 11034
Poslední dražitel: 11039

Historie příhozů
info-ikon

Ullmann Josef (1870 - 1922)

více o autorovi...

Zimní krajina
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočc...
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  21:30:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do vánoční aukce 2018