Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11266
Poslední dražitel: 12124

Dům českých Bratří
barevný lept, 31, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2003
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11267
Poslední dražitel: 11742

Krejčí Jiří (1899 - 1977)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 45 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1958
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11529
Poslední dražitel: 11929

Nowak Willi (1886 - 1977)

Otepi slámy
kombinovaná technika na papíře, 34 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11523
Poslední dražitel: 11448

Beran Josef (1916 - 1989)

Kytice koreánek
olej na plátně, 75 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1985, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11187
Poslední dražitel: 10822

Votlučka Karel (1896 - ?)

Dudák
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11228
Poslední dražitel: 12097

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Sklizeň
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11231
Poslední dražitel: 11716

Nečitelně signováno

kombinovaná technika, 49 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11233
Poslední dražitel: 11718

Monogram

Konvolut 3 ks kreseb - Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, různých rozměrů a námětů, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno nečitelným monogramem
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11265
Poslední dražitel: 11308

Mautnerová Pavla

Katedrála
koláž, 29, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11530
Poslední dražitel: 9408

Dobiáš

Akt ženy
akvarel na papíře fixovaný na kartonu, VP 29 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč