9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Číslo položky: 11036
Poslední dražitel: 11574

Nečitelně signováno

olej na plátně, 57 x 74 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1879
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11175
Poslední dražitel: 11093

Navrátil Josef Matěj - okruh autora

kvaš na papíře, 18 x 21 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11001
Poslední dražitel: 12075

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11003
Poslední dražitel: 11860

Tetřevi
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11034
Poslední dražitel: 11039

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč