Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 11370
Poslední dražitel: 10780

Konečný Josef (1907 - 1989)

Tulák
olej na plátně, 51 x 36 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11031
Poslední dražitel: 11909

Čermáková Alena (1926 - 2000)

olej na kartonu, 97 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11032
Poslední dražitel: 10758

Holas Otto (1910 - 1992)

Ostravice
olej na sololitu, 67 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11330
Poslední dražitel: 10751

Nečitelně signováno

Jaro
olej na plátně, 68 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11472
Poslední dražitel: 10422

Augusta J.

olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11056
Poslední dražitel: 10769

Horný Willy (1933 - 1982)

olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1960, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11360
Poslední dražitel: 10340

Zimm J.

Divočáci
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11116
Poslední dražitel: 10868

Waldhauser Antonín (1835 - 1913)

Žena
tužka na papíře, 16 x 10 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11105
Poslední dražitel: 10160

Nečitelně signováno

Hlava dívky
olej na plátně, 23, 5 x 16 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11335
Poslední dražitel: 11500

Häring Josef

Velká Fatra
olej na plátně, 48 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

do aukce Září 2020.