9 300 000 Kč

Číslo položky: 11283
Poslední dražitel: 11572

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11298
Poslední dražitel: 11583

olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11323
Poslední dražitel: 11985

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Drahelice
olej na plátně, 50 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11324
Poslední dražitel: 12111

Ostrov Lakrum
olej na kartonu, 48, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11317
Poslední dražitel: 10309

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11312
Poslední dražitel: 11484

Zátiší s kaprem
olej na plátně, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11320
Poslední dražitel: 11780

Nečitelně signováno

Zátiší s džbánem
olej na plátně, 31 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11485
Poslední dražitel: 9378

Náměstí v Kroměříži
barevná litografie, VP 28 x 34 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11552
Poslední dražitel: 10476

Bell Eltrum

Portrét děvčátka
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11307
Poslední dražitel: 12077

Souček V.

Úlovek
olej na plátně, 90 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:55:00