Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11129
Poslední dražitel: 10388

Nečitelně signováno (A. Kohout?)

Plachetnice
olej na kartonu, 34 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11292
Poslední dražitel: 11759

Pečinka František (1869 - 1917)

olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11127
Poslední dražitel: 11727

Studie krocana
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11291
Poslední dražitel: 11853

Kaufmann Karl (1843 - 1905)

Trhy v Benátkách
olej na kartonu, 53 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, silně zažloutlý lak, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11115
Poslední dražitel: 11635

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Zátiší s krocanem
olej na plátně, 91 x 142 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11242
Poslední dražitel: 12175

Bím Tomáš (* 1946)

Kavárna
olej plátno na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  22:30:00
Číslo položky: 11223
Poslední dražitel: 11364

Jaggers v tísni
olej na plátně, 46, 5 x 37 cm, nerámováno, obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11235
Poslední dražitel: 10442

Romantická projížďka
kvaš na papíře, 30, 5 x 23, 5 cm, rámováno, signováno LD, zaskleno, obsaženo v časopise Paleček
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11236
Poslední dražitel: 10443

Bitva
kvaš na papíře, 31, 5 x 23, 5 cm, rámováno, nezaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11107
Poslední dražitel: 9352

Jungblut Anton (1891 - 1977)

Holandský rybí trh
olej na plátně, 80 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:45:00