Plachetnice olej na kartonu, 34 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Podzimní krajina olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Trhy v Benátkách olej na kartonu, 53 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, silně zažloutlý lak, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Podzimní krajina olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Pohled do krajiny akvarel na papíře, 46 x 61 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno LD, datováno 1946, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha