9 300 000 Kč

Číslo položky: 11249
Poslední dražitel: 11099

olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11159
Poslední dražitel: 11516

Nečitelně signováno (Marten)

Krajina u Moskvy II.
olej na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1895, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě)
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11254
Poslední dražitel: 11976

Dáma s kavalírem
barevná litografie, 18, 5 x 15 cm, 21 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11286
Poslední dražitel: 10288

Zimní rokle
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11002
Poslední dražitel: 10935

Bílek

Dívčí akty u vody
olej na kartonu, 49 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11129
Poslední dražitel: 10388

Nečitelně signováno (A. Kohout?)

Plachetnice
olej na kartonu, 34 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11292
Poslední dražitel: 11759

Pečinka František (1869 - 1917)

olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11127
Poslední dražitel: 11727

Studie krocana
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11291
Poslední dražitel: 11853

Kaufmann Karl (1843 - 1905)

Trhy v Benátkách
olej na kartonu, 53 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, silně zažloutlý lak, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11577
Poslední dražitel: 12136

Krasický Marcel (1898 - 1968)

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč