Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11584
Poslední dražitel: 12223

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Duchové
kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 25 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, značeno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11384
Poslední dražitel: 11826

olej na plátně, 72 x 100 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11438
Poslední dražitel: 11864

Nesignováno

olej na plátně, 58 x 145 cm, ráomváno, malba mírně poškozena, nesignováno, datováno VII 1906
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11563
Poslední dražitel: 9675

Rombald

Letní nálada
olej na plátně, 97 x 125 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11387
Poslední dražitel: 12351

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Liška
olej na kartonu, 79 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11388
Poslední dražitel: 11309

Bítov
olej na kartonu, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11508
Poslední dražitel: 10880

Nesignováno

Přístav
olej plátno na kartonu, 20 x 26 cm, rámováno, malba poškozena
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11554
Poslední dražitel: 11805

Vlak
olej na kartonu, 50 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11592
Poslední dražitel: 11657

Ferstel

Dívka s květinami
olej na dřevě, 44 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Plzni, převzetí obrazu Plzeň nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11376
Poslední dražitel: 11820

Alpské údolí
olej na plátně, 23 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:05:00