9 300 000 Kč

Číslo položky: 11009
Poslední dražitel: 11741

Monogram T.

Dva pieroti
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, datováno 1962, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11113
Poslední dražitel: 11904

Goth Jan (1889 - 1959)

Ilustrace - Dva muži na kánoi
kvaš, akvarel, tužka, běloba na papíře, 30 x 23, 5 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1924, ilustrace k časopisu Širým světem
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11112
Poslední dražitel: 9742

Goth Jan (1889 - 1959)

Ilustrace - Chlapec s jezevcem
kvaš, akvarel, běloba na papíře, 28 x 22 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1923, ilustrace k časopisu Širým světem
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11008
Poslední dražitel: 11133

Pelc Antonín (1895 - 1967)

Krajina z ostrova Martinic
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11111
Poslední dražitel: 9473

Nesignováno (Goth Jan)

Ilustrace - Kanadská policie zatýká 3 muže
kvaš, akvarel, běloba na papíře, 30, 5 x 22 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, ilustrace k časopisu Širým světem
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10988
Poslední dražitel: 10087

Ptáček Josef (1891 - ?)

Z Orlických hor
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11026
Poslední dražitel: 11889

Nečitelně signováno

Romantická krajina s hradem
olej na plátně, 67 x 54 cm, rámováno, malba silně poškozena, krakeláž, plátno v dolní části protrženo cca 1, 5 cm, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11077
Poslední dražitel: 10141

Hurt Josef (1881 - 1945)

olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11522
Poslední dražitel: 12005

Hála Antonín (1895 - 1952)

Přístav
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11069
Poslední dražitel: 10138

Procházka V.

olej na plátně, 96 x 119 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:45:00