V Mikulášském údolí navečer olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Stohy olej na kartonu, 23 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1898, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě)
Pohled do vesnice olej na kartonu, 48 x 56, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Kytice ve váze olej na plátně, 66 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha, ověřovací certifikát...