9 300 000 Kč

Číslo položky: 11005
Poslední dražitel: 11555

V Mikulášském údolí navečer
olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  22:35:00
Číslo položky: 11167
Poslední dražitel: 11670

olej na plátně, 50 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  22:25:00
Číslo položky: 11144
Poslední dražitel: 12157

Nečitelně signováno (Marten)

Stohy
olej na kartonu, 23 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1898, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě)
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  22:20:00
Číslo položky: 11038
Poslední dražitel: 12100

Pohled do vesnice
olej na kartonu, 48 x 56, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  22:10:00
Číslo položky: 11020
Poslední dražitel: 11963

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na plátně, 63 x 46 cm, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  22:05:00
Číslo položky: 11152
Poslední dražitel: 10463

Pohled k Fryšavě
olej na plátně, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10992
Poslední dražitel: 11706

Vodník
barevná litografie, 32 x 41, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1942, nečíslovaná série
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 57 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11036
Poslední dražitel: 11574

Nečitelně signováno

olej na plátně, 57 x 74 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1879
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11175
Poslední dražitel: 11093

Navrátil Josef Matěj - okruh autora

kvaš na papíře, 18 x 21 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11001
Poslední dražitel: 12075

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  21:30:00