Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 11184
Poslední dražitel: 10215

Monogram

Dívenky
kombinovaná technika na papíře, fixováno na kartonu, 26 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11183
Poslední dražitel: 11683

Němejc Augustin

Devatero kvítí
kombinovaná technika na papíře, 26 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11193
Poslední dražitel: 9169

Votlučka Karel (1896 - ?)

Paris
kombinovaná technika, 47 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1937
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11328
Poslední dražitel: 11786

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11185
Poslední dražitel: 11683

Votlučka Karel (1896 - ?)

Šicí dílna
tužka na papíře, 31 x 22 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 11195
Poslední dražitel: 11691

Holeček Jaroslav (1902 - 1957)

Břízy
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11334
Poslední dražitel: 9267

Nečitelně signováno

Statek
kombinovaná technika, 43, 5 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11425
Poslední dražitel: 12325

olej na plátně, 36, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  22:20:00
Číslo položky: 11350
Poslední dražitel: 9904

Vavřineček
olej na plátně, 80 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  22:05:00
Číslo položky: 11253
Poslední dražitel: 10903

Hommage a Lucas
barevná litografie, 37, 5 x 48, 5 cm, 19/80, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  22:00:00

do aukce Září 2020.