Mořské pobřeží olej na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Statek kombinovaná technika, 43, 5 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha