9 300 000 Kč

Číslo položky: 11131
Poslední dražitel: 10444

Nečitelně signováno

Domky
olej na sololitu, 29, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11135
Poslední dražitel: 12035

Molitor Otto (1889 - ?)

Dívka v čepci
olej na kartonu, 25 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11141
Poslední dražitel: 10186

Blažej

Horská krajina
olej na plátně, 48 x 58, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11361
Poslední dražitel: 10340

Hägen

Otepi slámy
olej na plátně, 43 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11138
Poslední dražitel: 12179

Štěrba

olej na plátně, 39 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11158
Poslední dražitel: 10196

Nečitelně signováno

olej na plátně, 33 x 44 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11156
Poslední dražitel: 11663

Slabý Karel

Letní žně
olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 11155
Poslední dražitel: 10192

Liberda B.

Dámské akty
lept, 17 x 13 cm, 6/18, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1986, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11142
Poslední dražitel: 10187

Nesignováno

olej na překližce, 37 x 58, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11322
Poslední dražitel: 11889

Šebek Jan (1890 - 1966)

Selka s dítětem
olej na kartonu, 30 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 50 Kč