Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11553
Poslední dražitel: 11945

Beran Bruno (1888 - 1979)

Trh v pyrenejském městě
olej na plátně, 66 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11559
Poslední dražitel: 11318

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Piják
olej na dřevě, 31 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11566
Poslední dražitel: 9930

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Pohled do kraje
olej na plátně, 65 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11527
Poslední dražitel: 12127

Ovocné zátiší
barevná litografie, VP 31 x 41, 5 cm, 256/500, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, datováno 1942, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11544
Poslední dražitel: 12209

Zatemnělá krajina
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11558
Poslední dražitel: 10532

Tetřívci
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11498
Poslední dražitel: 11907

Nečitelně signováno

olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11460
Poslední dražitel: 11878

Jansa Václav (1859 - 1913)

Vladislavský sál
akvarel na papíře, 46, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11565
Poslední dražitel: 12036

Moravec Alois (1899 - 1987)

Podzim
olej na kartonu, 52 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11511
Poslední dražitel: 11913

Nesignováno (Piepenhagen?)

Lesní cesta
tužka na papíře, 9, 5 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:20:00