Trh v pyrenejském městě olej na plátně, 66 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Pohled do kraje olej na plátně, 65 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Ovocné zátiší barevná litografie, VP 31 x 41, 5 cm, 256/500, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, datováno 1942, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Zatemnělá krajina kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, malba mírně poškozena, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno n...
Tetřívci olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen