9 300 000 Kč

Číslo položky: 11342
Poslední dražitel: 10327

Nečitelně signováno

Krajina s břízami
olej na plátně, 50 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozena, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11252
Poslední dražitel: 12102

Setkání
perokresba, 15, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11367
Poslední dražitel: 11537

Portrét dámy
olej na kartonu, 60 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11374
Poslední dražitel: 11978

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Slovácko
litografie, 21, 5 x 31 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11435
Poslední dražitel: 11779

Bez názvu
olej na kartonu, 35 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1977
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11440
Poslední dražitel: 12233

Kossak Fortunat Juliusz (1824 - 1899)

Koně
kombinovaná technika na papíře, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11244
Poslední dražitel: 11644

Tvar
kombinovaná technika na plátně, 23 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11316
Poslední dražitel: 12047

Nečitelně signováno

olej na sololitu, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11378
Poslední dražitel: 11053

Monogram J. Z.

Boží hrob
tužka na papíře, 22 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PN
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11247
Poslední dražitel: 11886

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika/papír, 31 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1957 - 66
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:25:00